2752
2734

خودم ۲۵ سالمه 

پسرای تو رِنج سن و سال خودم خیلی نابالغ و نپخته و بچه هستن و منظورم از مردهای سن بالا مثلا ۳۵ سال به بالا هست چون حس میکنم پخته هستن و بیشتر میفهمن نظرمو جلب میکنن کلا ...

منم اینطورم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

رابطتت با پدرتون چطور بوده ؟ شاید بی ربط نباشه و شاید هم همون تفکری که خودتون گفتین و شده ملکه ی دهنتون 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

درست فک کردی منم با شما هم عقیده هستم 

زیر ۳۰سال بنظر بنده کاملا بچه هستن تا۳۵هم خوبه 

من نظر خودمو گفتم خواهشا ریپلای نکنید برای تزریق افکار زوریتون.ممنون😁

باشه تو خوبی...

دقیقا پخته و آدم مطمعن هستن مثل شوهرم ۳۵سالشه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706