2733
2734

پدر و مادر من مستاجرا و من سه ساله ازدواج کرده م و تو این سه سال دوبار خونه بابام اسباب کشی کردن و هردو بار من و شوهرم از اول تا آخر کمکشون بودیم و شوهرم با ماشين خودش (مزدا) اسباب ها رو برده (سه داداش و ی خواهر دارم یکی از داداشا و خواهرم خارج از کشورن نمیتونن بیان اصلا دو داداش دیگه مم هر کدوم ی شهر دیگه ن و یکیشون اصلا نیومد یکیشونم فقط تو یکی از اسباب کشی ها بود) 

حالا قراره هفته دیگه اسباب کشی کنن 

الان با مادرم صحبت کردم گفت من ب بابات گفتم همین خونه رو تمدید کن ولی بابات گفته اینجا رو دوست ندارم ی خونه بهتر میگیرم برای اسباب کشیم ی ماشین بزرگ اجاره میکنم

حالا من ی حس بدی بم دست داد 

و ب فکرم زده اگه خودمونم رفتیم کمک نزارم شوهرم مزداشو بیاره با موتور خودمون بریم و ب بابام بگم گفته بودی ماشين بزرگ میگیرم برای همین ما مزدا رو نیاوردیم

خواهرمم میگه مزدارو نبرین ولی اینجوری م نگو الکی بگو خراب شده تعمیر گاست

نظر شما چیه 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

نبرین دروغم نگین

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
نبرین دروغم نگین

بنظر شمام نبریم بهتره؟؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر شمام نبریم بهتره؟؟ 

اوهوم

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
2731