2733
2734
عنوان

دیشب همچیو تموم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 105 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین اتفاق زندگیمه ک انگار بچم رو از دست دادم چرا دلم میخادش الان پیامم بده و بهش بگم چقدر دارم زج ...

میخای حالت خوب بشه؟بهش فک نکن حداقل ب خوبیاش فک نکن ببین من همین الان با اینک کات کردم با اینک از رفتارش ناراحت شدم اما باز یادم میاد خاطراتمون حالم گرفته میشه حتا دلم برای اونوقتایی ک زنگ میزدیمم تنگ میشه برا یلحظه بغضم میکنم اما اشکام نمیاد نمیدونم چرا واقعا ولی خب اگ دوسم داشت نمیذاشت برم پس من چیز مهمی از دست ندادم فقط کسیو از دست دادم ک دوسم نداشت توام بهش فک نکن برو دانشگاه خودتو سرگرم کن برو بیرون رمان بنویس برو باشگاه نشین گوشه خونه غصه بخور چندسال دیگ ب خودت میای میبینی ارزششو نداشت و عمرتو تلف کردی 

2731
رابطه چندم همین ؟

اون رابطه اولش بود من قبلا تو رابطه رفتم البته ن از سر عشق فقط واس خلاص شدن از ی موضوعی ک تهشم خیانت کرد چندبار بار ادل بار دوم سوم چهارم بخشیدم حماقت کردم خیلی ولی بعد کات کردیم اونوقتا خیلی بچه بودم ۱۶ سالم بود  

میخای حالت خوب بشه؟بهش فک نکن حداقل ب خوبیاش فک نکن ببین من همین الان با اینک کات کردم با اینک از رف ...

وآقا توان دانشگاه رفتن رو ندارم توان درس خوندن ندارم ...تا وقتی پولارو نداده و حال مامانم اینه من داغون تر میشم

بجای اینکه بخوای به یه نفر دیگه برای دوست شدن 

فکر کنی که نفر قبل رو فراموش کنید 

یه فکر بهتر بکن و از اشتباهات گذشته درس بگیر 

نفر بعد هم یه مدت وقتش رو با شما پر می‌کنه 

تا وقتی که نفر جدیدی رو جایگزین کنه 

به نظرتون این‌گونه روابط بی در و پیکر 

جز به ضرر منافع دخترها چیز دیگه ای داره ؟

2738
وآقا توان دانشگاه رفتن رو ندارم توان درس خوندن ندارم ...تا وقتی پولارو نداده و حال مامانم اینه من دا ...

داری اشتباه میکنی باید خودتو جمع و جور کنی ک حداقل بتونی پولارو ازش بگیری ب مامانت برسی 

بجای اینکه بخوای به یه نفر دیگه برای دوست شدن  فکر کنی که نفر قبل رو فراموش کنید  یه فکر ...

حرفات درسته اما من ن اونو واس فراموش کردن کسی انتخاب کردم ن قراره نفر بعدیو واس فراموش کردن ایشون بیارم تو زندگیم 

داری اشتباه میکنی باید خودتو جمع و جور کنی ک حداقل بتونی پولارو ازش بگیری ب مامانت برسی 

قول داده پولارو هفته بعدی بده ..دعا کن تروخدا دعا کن 

همه اش میگم من چی کم داشتم چ جوری دلش اومد..حتی یه پیام نداد حالمو بپرسه مطمعنم حالش ازم بهم میخوره که واسه مامانم گفتم ..میدونه چقدر داغون شدم تو چت فقط حرف پول زدیم حتی حالمو نپرسید

حرفات درسته اما من ن اونو واس فراموش کردن کسی انتخاب کردم ن قراره نفر بعدیو واس فراموش کردن ایشون بی ...

دختر گلم 🌹 

هیچ وقت کسی رو نیار توی زندگی تا اونی که 

واقعاً شما رو میخواد بیاد توی زندگیت 

رابطه با جنس مذکر رو جوری تنظیم کن تا کسی که 

دنبال ازداجه باهات باشه نه کسی که دنبال تفریح و 

سرگرمی 

قول داده پولارو هفته بعدی بده ..دعا کن تروخدا دعا کن  همه اش میگم من چی کم داشتم چ جوری دلش او ...

خوبه پولارو پس میده ایشالا یچیزی نذر کن مثلا صلوات نذر کن خیلی خوبه 

عزیزم اخه چرا فک میکنی تو چیزی کم داشتی؟تو چیزی کم نداشتی اون هدفش از تو رابطه اومدن باهات این بوده ازت کلاهبرداری کنه 

خوبه پولارو پس میده ایشالا یچیزی نذر کن مثلا صلوات نذر کن خیلی خوبه  عزیزم اخه چرا فک میکنی تو ...

خیلی نذر کردم ...همش میگم تو چرا چرا میگفتی دوسال دیگ ازدواج میکنیم 

2706