2733
2734
عنوان

دیشب همچیو تموم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 105 پست
خیلی سنتون کمه هردو  ولی خب کلا دختر تو سن ۱۸ تا ۲۴ اوج احساساتشه  بازم اگر برگشت حرفاتو ...

تقریبا اره 

خیلیم ک من احساساتیم فک کنم از ۱۰۰ درصدش ۴۰ درصدش مونده 🤦‍♀️😂حرفامو قبلا زدم ابراز علاقه هامو کردم یطور دوسش داشتم ک بخدا اگ ینفر منو اونطور محبت میکرد از محبت زیادی میمردم کلا ادمی ک نخادت رو ن با تیم ن با قیافه ن با مول ن با عشق ن با حقیقت با هیچی نمیشه نگه داشت اونم خودش باعث این شد اخه هر دختری دیگ بود خیلی زودتر کات میکرد 

وآسه مامانم گفتم و میخاد سکته کنه ..نه طلارو داد طلافروش پول گرفت ک با پوله ترید کنه بعد طلارو برگرد ...

همین دیگ ضعف نشون دادی ک تحدیدت کرده ب داداشت میگ 🤦‍♀️نباید ضعفهاتو یا اینک از چ چیزایی میترسی رو ب کسی بگی هیچوقت 

الان پس داده ؟بهش گفتی مامانت درجریانه؟

همین دیگ ضعف نشون دادی ک تحدیدت کرده ب داداشت میگ 🤦‍♀️نباید ضعفهاتو یا اینک از چ چیزایی میترسی رو ب ...

قولی داده ک پس بده ...قرار بود همه پناهم بشه ن ک بی پناهم کنه

2731
قولی داده ک پس بده ...قرار بود همه پناهم بشه ن ک بی پناهم کنه

خب حتما ازینک مامانت فهمیده ترسیده اگ دیدی نداد ازش شکایت کنید بیفته گوشه زندان از تو همون زندان شده پول ساخته اما میده 

درسته اون لاشی بوده و توام سادگی کردی ک راحت اعتماد کردی دیگ هیجوقت اینطور اعتماد نکن لطفا خاهشا ب هیچکسی 

اینا اخرین حرفامه بعدم کان بود جواب نداد گفتم من حرفامو زدم و بلاکش کردم

بببن یه جاهایی متهمش کردی 

حالا اینا مهم نیست 

تمرکز کن رو زندگی خودت و سرگرمی جدید

بعد یه مدت مطمئن باش دلش میخواد برگرده عصبانیتت که خوابید شاید دلت بخواد برگرده اگه میخوای برگرده از بلاک درش بیار و هیچ حرفی نزن 

بببن یه جاهایی متهمش کردی  حالا اینا مهم نیست  تمرکز کن رو زندگی خودت و سرگرمی جدید بعد ...

اخه اخرین باری ک درست حرف زدیم یکهفته پیشبود ک همو دیدیم بعد اون یبار فقط ی تماس تلفنی یک دیقه ای داشتیم اونم از طرف من بود ک اون گفت بعدا حرف میزنیم و اینا دیگ هم ازش خبری نشد اینهمه حالم بد بود هیچی نپرسید از حالم اصلا اگ عاشقه چرا تلاشی واس موندم نکرد؟دلم نمیخاد بهش بدوبیراه بگم یا چیزی بهرحال ی زمانی باهم ی خاطراتی داشتیم عه اه دلم گرفت 🤦‍♀️

خب حتما ازینک مامانت فهمیده ترسیده اگ دیدی نداد ازش شکایت کنید بیفته گوشه زندان از تو همون زندان شده ...

بدترین اتفاق زندگیمه ک انگار بچم رو از دست دادم چرا دلم میخادش الان پیامم بده و بهش بگم چقدر دارم زجر میکشم

بببن یه جاهایی متهمش کردی  حالا اینا مهم نیست  تمرکز کن رو زندگی خودت و سرگرمی جدید بعد ...

بعد جالبه همین پیامو هم از دیشب تا الان سین نکرده با اینک ان بود الان نمیدونم چون بلاکه میزنه سین زده شده یا ن اما خب پی معمولی هم داده بودمش بازم ج نداد با اینک بلاک نی 

اخه اخرین باری ک درست حرف زدیم یکهفته پیشبود ک همو دیدیم بعد اون یبار فقط ی تماس تلفنی یک دیقه ای دا ...

چقد رفتارش مث رل منه مال من جدیدا میومد پیشم خب همه اش دعوا بود سر گوشی و طلا 

و همه اش ازم فاصله میگرفت

بعد جالبه همین پیامو هم از دیشب تا الان سین نکرده با اینک ان بود الان نمیدونم چون بلاکه میزنه سین زد ...

هیچی فعلا نگو فاصله بگیر سخته میدونم اونم اگر اولین رابطه ات باشه انرژی زیادی و احساس زیادی گذاشتی اما یکم فاصله بگیر رو خودت تمرکز کن 

بعدشم پیامای طولانی مرد و کلافه میکنه 

2706