2733
2734
عنوان

دیشب همچیو تموم کردم

1374 بازدید | 105 پست

خیلی دوسش داشتم اما بی توجهیش کلافم کرد مریض بودم اما حتا ی حال ازم نپرسید اول گفتم شاید کار داره اما بعد دیدم ن اقا اینستا انه حتا جوابمو تو اینستا هم نمیداد منم گفتم کات و بلاک کردم از کارم پشیمون نیستم اما حالمم یطورایی گرفتس با خانوادمم چندباری از صبح بحثم شده بخاطر بداخلاقیم و اینا نمیدونم چیکار کنم این حال بد ازم دور بشه درواقع دلم برا روزایی ک باهاش بودم و خیلی خوشحال بودم و رویا بافی میکردم تنگ میشه میدونم دنیا ب اخر نرسیده و میتونم بازم با ادم جدید اشنا بشم اما الان چیکار کنم حالم اوکی بشه خیلی بی حصلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکاری ک خیلی دوست داری کن تا سرگرم شیبه هیچ وجه از هیچ کس گدایی محبت نکن 

بهترین کاری ک میتونسی رو کردی 

من تمومش نکردم و زنشم و الان هزار برابر بدتره حتیوقتی پیشمه هم حالم بدع پیگیرم نیس 

چند روز سخته و بعد فراموش میشه 

افرین بهت دختر قوی

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2731
یکاری ک خیلی دوست داری کن تا سرگرم شیبه هیچ وجه از هیچ کس گدایی محبت نکن  بهترین کاری ک میتونس ...

درس دارم مال دانشگاهم باید بنویسم اونو میخام انجام بدم ب رمان نوشتن علاقه دارم اما حس و حال نوشتن ندارم فکرم درگیره واس همین الان پاشدم یخورده بالم لب رنگی زدم ب لبام و موهامو مدل دادم حالم بهتر شد اما باز ب محض نشستن رو تخت  دپرس شدم میدونم کار درستی کردم میدونم فراموش میکنم اما نمیفهمم این دپرسی لحظه ای دلیلش چیه از دیشب تا حالا حتا گریه هم نکردم بابت این موضوع اصن نمیفهمم چرا ایطورم بخدا خندم میگیره ب خودم🤦‍♀️😂

درس دارم مال دانشگاهم باید بنویسم اونو میخام انجام بدم ب رمان نوشتن علاقه دارم اما حس و حال نوشتن ند ...

مبتونی بری دانشگاه؟ من این ترم رو نمیتونم برم 

من حتی نمیتونم یه مداد بگیرم دستم حتی نمیتونم سر کلاس بشینم 

داغونم خیلی

ببین قبلا از کات بهتر بود باهاش حرف میزدی ناراحتی و بدون متهم کردنش میگفتی بعد اگر نتیجه نداشت کات م ...

گفتم قبلا صدبار ازش خاستم این رفتارشو کنار بزنه بهش میگفتم بدون اینک بهم شببخیر بگی وقتی میخابم کابوس میبینم میگفت چشم میگم اما هیچ بازم همون اش و همون کاسه بعدم چ دلیلی داره اینهمه بی توجهی خونریزی گوشم و معده دردمو همرو بهش گفتم ای چندروز دریغ ازینک ی پیام بده و حالمو بمرسه هیچچچچچ اما اینستا ان بود 😑🤦‍♀️

2706