2752
2734
عنوان

دیشب همچیو تموم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 105 پست

اجازه توضیح و حرف بهش دادی؟.ممکنه تا ۲۰روز دیگ برگرده ولی مطمعن باش کارشون تکرار میکنه گولشو نخور

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر گلم 🌹  هیچ وقت کسی رو نیار توی زندگی تا اونی که  واقعاً شما رو میخواد بیاد توی زند ...

ن خودش ن خانودش ادمای بدی نبودن اتفاقا خیلی هم خانواده محترمی بودن از همه نظر وضع مالیشونم خوب بود و پسره از این تازه ب دوران رسیده ها نبود اما نمیفهمم یهو چیشد ک ب اینجا رسیدیم واقعا اوایل قصدش جدی بود اما الان تهش اینجور شد 

سرنوشته دیگ هربار یطوری میشه و سوپرایز میشیم🤦‍♀️😂

2731
خیلی نذر کردم ...همش میگم تو چرا چرا میگفتی دوسال دیگ ازدواج میکنیم 

ایشالا جواب میگیری 

دوسال دیگ ؟ن دیگ نشد بهش فک نکن کلا با دروغ وارد رابطه شده معمولا هم پسرا زیاد اینارو میگن اما واس جلب اعتماده دخترست من حتا مامانمم درجریان بود و ب اصرار پسره ب مامانم گفتم پسره اوایل رابطه کلا دغدغش این بود کی بیاد خاستگاری خونه کجا بگیره و.... اما یهو سرد شد نمیفهمیدمم هنوز چرا اما خب دیگ گذشت 

اجازه توضیح و حرف بهش دادی؟.ممکنه تا ۲۰روز دیگ برگرده ولی مطمعن باش کارشون تکرار میکنه گولشو نخور

دفعات قبل اره اینبارم بهش گفتم کجایی چرا نیستی نگرانتم اما وقتی دیدم اینستا انه ناراحت شدم اما حرفی نزدم ولی وقتی دیدم ن میدونه مریض بودم میدونه نگرانشم میدونه بهم شببخیر نگه خابم نمیگیره و بازم ن جواب تماس ن پیام معمولی ن تو اینستارو میده فقط تنها تصمیمی ک ب ذهنم رسید این بود 

ن هیچوقت دیگ بهش اعتماد نمیکنم 

دفعات قبل اره اینبارم بهش گفتم کجایی چرا نیستی نگرانتم اما وقتی دیدم اینستا انه ناراحت شدم اما حرفی ...

احتمالا بیاد بگ ب وای فای وصل بودم تو اینستا خودش زده آنلاین

ولی بیشعوری رو نمیتونه توجیح کنه ،منم ب اکسم یکی دوبار همینطوری فرصت دادم بعدم بلاک ،توام خوب کردی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
احتمالا بیاد بگ ب وای فای وصل بودم تو اینستا خودش زده آنلاین ولی بیشعوری رو نمیتونه توجیح کنه ،منم ...

😂😂😂😂

میدونم پشیمون نیستم اما دلم برا اونروزایی ک اوکی بودیم میسوزه ادم بدی نبود یا لاشی دلم میسوزه ازینک نتونستیم کنار هم خوشبخت باشیم یا حداقل منی ک انقد عاشقشمو از دست داد(اوه اوه خودخاهانه حرف زدم جمله اخرو)

😂😂😂😂 میدونم پشیمون نیستم اما دلم برا اونروزایی ک اوکی بودیم میسوزه ادم بدی نبود یا لاشی دلم میس ...

نمیدونم چه مرضی دارن میرن تو رابطه بعد کم کم سرد میشن 

من دیگ یاد گرفتم اول رابطه بگم ک با بی توجهی جذب نمیشم و دکمه اشونو میزنم 

برات تجربه شد  ،دلت نسوزه ،اون باید ناراحت بشه ک کسیو از دست داد ک دوستش داشت 

نمیدونم چه مرضی دارن میرن تو رابطه بعد کم کم سرد میشن  من دیگ یاد گرفتم اول رابطه بگم ک با بی ...

اره بخدا دقیقا 

من فقط یچیزی اول رابطه گفتم اونم این بود ک همیشه حقیقتو بگو حتا اگ با شنیدنش دلم بشکنه خب دروغ هم نگفت هیچوقت ینی منک اینطور فهمیدم از رفتارش اما دلیل اینکارش واقعا غیرقابل حضم بود ادم هرچقد گرفتار باشه اما کسی ک عشقشه بدحال باشه حالشو میپرسه 

ببین من یچیزو باخودم گفتم اونم این بود منکات میکنم اگ بخادم میاد دنبالم و نمیزاره برم اگ نیاد ینی دو ...

هوممم دیدگاهتو خیلی دوست دارم راست میگی واقعا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم دقیقا مطمئنا هستن ادمای بیشتری که مارو دوست داشته باشنو مهم باشیم براشون که کنارشون حس امنیتو شادی داشته باشیم

فقط اولش سخته من کم کم دارم اروم میشم یعنی بیشتر به اون حس عادت کردم و بخشی از زندگی و احساسم شده 🥲❤️‍🩹

اون بی احترامی بهم نکرد و حتی بدی با اینکه بهش حق میدادم و میتونست اما پسر خوبی بود و با وجدان ولی جایی دلم شکست که یه تایمی وقتی خودش دل شکسته بود از رابطه قبلیش و ناراحت بود با حرف زدن با من خودشو سرگرم کرد تا یادش بره و الان که رفته سرکار و مشغوله از عمددد کاملا از عمد دیگه سراغی ازم نمیگیره 🥲💔

بهش حق میدم دوست داشتن زوری نیست اما خب شاید میتونست یه فرصتی بده به خودمون اما تهشم میدونم حداقلش لاشی نبود که برای سرگرمی بیاد سراغم شایدم اونقدر حال نکرد باهام که واسه سرگرمیم بخوادم 🤣🤣🚶‍♀️

هعی خدا من حتی بعد از سرد شدنشم بلاتکلیفم که چرا دلیلش کدوم بود؟

هوممم دیدگاهتو خیلی دوست دارم راست میگی واقعا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم دقیقا مطمئنا هستن ادم ...

مشکل اینه فهمیده دوسش داشتی و حالا فک کرده خبریه و طاقچه بالا میزاره ببین بخدا حتا اگ کشته مرده ی پسر بودی طوری رفتار نکن ک بفهمه بهش زیاد توجه نکن بی حس باش اینارو من میگم ک تو رابطم هرجا بودم جواب رلمو میدادم از جون و دل براش مایه میذاشتم هدیه بهش میگفتم نگیره پولاشو پس انداز کنه اما خودم بفکر هدیه ها و سوپرایز کردنش بودم کل توجهمو براش گذاشتم خط قرمزامو بخاطرش رد کردم اما نتیجش شد اینک کاری کرد خودم باهاش کات کنم من میدونستم طرز رفتارم ممکنه سردش کنه اما باز ب کارم ادامه دادم ولی ب تو میگم هرچقد ی مسرو بیشتر کم‌محل کنی و طاقچه بالا بزاری بیشتر میفته دنبالت ی پستی بود راجب اینک ی پسر روم کراش بود و بی محلش کردم فک کنم تو صفحات اوله اونو بخون ب عمق فاجعه پی میبری ک پسرا چطورن 

مشکل اینه فهمیده دوسش داشتی و حالا فک کرده خبریه و طاقچه بالا میزاره ببین بخدا حتا اگ کشته مرده ی پس ...

اره دقیقا اولش خودش اینجور بود که چرا دیر جواب میدی یا اگه ناراحت میشدم از چیزی کامل توضیح میداد بدون اینکه چیزی بگم من و توضیح بخوام یا حتی اگه یکی دوروز یه مشکلی داشت نبودش زنگ میزد ریز به ریز توضیح میداد بعد که منو دید ملایمم و از احساسم خبر شد طاقچه بالا گذاشت پیاماش کم شد و کردش جندروزی یه بار زنگم میزد و بعدش...و بعدش دیگه حتی الان دوهفته است نه زنگ زده نه پیام داده منم هیچی بهش نگفتم میدونی الان رفته سرکار هم حالت عادیش مغرور بود الان حس میکنم به خاطر این موضوعم بیشتر خودشو میگیره 😂😂🚶‍♀️

اره خیلی اشتباه کردم تجربه نداشتم و فکر نمیکردم پسرا اینقدر بی جنبه یاشن اینا لیاقتشون همونه تو رابطه باهاشون سیاست داشته باشی

اره دقیقا اولش خودش اینجور بود که چرا دیر جواب میدی یا اگه ناراحت میشدم از چیزی کامل توضیح میداد بدو ...

شگرد پسرا تو رابطه همینه اولش اعتماد طرفو جلب کنن یا اینک وابستش کنن بعد ک فهمیدن طرف حس داره کم محل کنن و طاقچه بالا بزارن ک اره ما فلانیمو بهمانیم 

مغرور؟😂این برا تو قصه هاست پسرا ب اندازه تعداد دخترایی ک میشناسن شخصیت مختلف دارن ی بنده خدایی اشنامون بود چنان خودشو مغرور میگرفتتتتتت من خودم ب شخصه میگفتم این از آرشام تهرانی (شخصیتا رمانا🤣)هم مغرورتره تهش صداش دراومد هرروز با ی دختر میپره😂هیچوقت هیچوقت ب پسرا زود اعتماد نکن و حتا اگ با جون ودل عاشقش شدی خودتو مشتاق نشون نده هیچوقت بزار همیشه ترس از دست دادنت رو داشته باشه 

شگرد پسرا تو رابطه همینه اولش اعتماد طرفو جلب کنن یا اینک وابستش کنن بعد ک فهمیدن طرف حس داره کم محل ...

😂😂❤️‍🩹🚶‍♀️

اره دقیقا اشتباه کردم متاسفانه این حرفارو جدی نگرفتم اولش و تجربه هم نداشتم واقعا خلاصه که عبرت شد واسم خداروشکر فقط دوستی ساده بود ورگنه ضربه روحی بدتری میخوردم😂🔪

امیدوارم خدا بهترینارو قسمتت کنه🫂❤️

2706