2733
2734
عنوان

بزرگترین مشکل زندگیم

63 بازدید | 2 پست

دوستان من وارد هر رابطه ای میشم با جنس مخالف اینجورم این مریضی خیلی بده یا اختلال بهتره بگم! اگ وارد رابطع ای بشم صبح تا شب فکرم درگیره رها شدنه اصن فرق نذاره طرف باب دلم باشه یا نباشه یا رابطه جدی باشه برا ازدواج یا برا سرگرمی باشه! 

کلا مثلا اگ ب رفیقی هم پیشنهاد بیزون بدم کنسل کنه باز حالم بد میشه یا مثلا برم تو جمعی حس کنم باهام کم حرف میزنن حالا اینا زیاد مهم نیست اما  من الان نزدیک به سی سالم میخوام وارد رابطه بشم اشنا بشم با پسرا مختلف برا ازدواج یا دوستی اما اصلا احساس امنیت نمیکنم تو هیچ رابطه ای  همش با خودم میگم بالاخره ی روز تموم میشه.میشه کمکم کنید ؟ و چون این فکرو دارم همیشه هم رها میشم 🤦🏻‍♀️

بعضیا میگن تله رها شدگی اسمشو 

احتمالا در کودکی حس عدم امنیت به افراد اصلی زندگیتون داشتین که الان براتون طرحواره شده

درهرصورت افکار منفیتو کنار بزار منطقی برخورد کن با خودت تکرار کن تو نیازی به طرفت نداری 

متاسفانه ننم اینطورم الان که ازدواچم کردم همیشه ته فکرم میگم ممکنه خیانت کنه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
بعضیا میگن تله رها شدگی اسمشو  احتمالا در کودکی حس عدم امنیت به افراد اصلی زندگیتون داشتین که ...

درسته عزیزم اما با گفتن منطقی فکر کن ذهن اسیب دیدم درست نمیشه راه حلی پیدا نکردی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷