2737
2734

ارومیه؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

در کنار معدل 

اگر مددک قران داشته باشه .

توی مسابقات ورزشی مقام اورده باشه 

پدر و مادر فرهنگی 

امتیاز جانبازی پدرو کلا سهمیه جانبازی 

یا مثلا کسی عموش یا داییش و.. اقوام نزدیکشهید شده باشه امتیاز اون رو هم داره .

ولی امتیاز کلیشو از مدرسه بپرسید بهتون میگه معدل خیلی امتیاز نداره چون همه معدلشون بالاست

2740
باید اینترنتی ثبت نام کنیم یا حضوری بریم مدرسه

اولش باید برید تو سایت ثبت نام کنید بعد زنگ میزنن بهتون برید برای ثبت نام حضوری 

پدرش فرهنگی هست احتمالش بالاست ولی نگران نباشید اگر امتیازی هم نداشته باشید ثبت نام میشید فقط اول اولویت با اونایی هست که امتیاز بالایی دارن