2733
2734

ارومیه؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در کنار معدل 

اگر مددک قران داشته باشه .

توی مسابقات ورزشی مقام اورده باشه 

پدر و مادر فرهنگی 

امتیاز جانبازی پدرو کلا سهمیه جانبازی 

یا مثلا کسی عموش یا داییش و.. اقوام نزدیکشهید شده باشه امتیاز اون رو هم داره .

ولی امتیاز کلیشو از مدرسه بپرسید بهتون میگه معدل خیلی امتیاز نداره چون همه معدلشون بالاست

باید اینترنتی ثبت نام کنیم یا حضوری بریم مدرسه

اولش باید برید تو سایت ثبت نام کنید بعد زنگ میزنن بهتون برید برای ثبت نام حضوری 

پدرش فرهنگی هست احتمالش بالاست ولی نگران نباشید اگر امتیازی هم نداشته باشید ثبت نام میشید فقط اول اولویت با اونایی هست که امتیاز بالایی دارن 

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔