2733
2739

من مسئول این نیستم بچه بزرگ کنم اونم زمانی که خودم کلی کار دارم. چقدر آدم بی‌فکر هست به من چه ربطی داره کجا نوشته من باید خواهر و برادرمو نگه دارم درس خودم آینده خودم چی میشه از الان شدم شبیه مامانا همسنای من دست به سیاه و سفید نمیزنن من بچه داری و آشپزی و... دارم مامانم منت می‌ذاره من میرم سرکار پول میدم به شما به من ربطی نداره مکه من ازت خواستم بری دیگه روانی شدم بقران بریدم جرعت ندارم گله کنم پدر و مادرم شروع میکنن آه و ناله که الهی دین ما گردنت باشه

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من فک کنم اگه یکم مادرپدرتو درک کنی جای دوری نمیره با برنامه ریزی میشه به همه اینا رسید شما که خواهرشونی اونا رو نگه نداری کی نگه داره؟! بعدم مامانت نره سرکار پول نباشه کتاب نخری بازم اونجا میگی چقد بی فکرن نمیرن سرکار پول کتاب نداریم که بخرم درس بخونم نمیشه که آدم هم خدا رو بخواد هم خرما رو 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

خواهرو برادرت چند سالشه؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2740

حق داری

پدر مادرت وظیفه شون عست شما رو در اسایش و رفاه و ارامش بزرگ کنن و واقعا من این حق رو نمیدم که بچه رو بسپارن به شما

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
من فک کنم اگه یکم مادرپدرتو درک کنی جای دوری نمیره با برنامه ریزی میشه به همه اینا رسید شما که خواهر ...

مرد وظیفه داره خرج کل خانواده رو بده چه لزومی به کار کردن زن هست وقتی زندگی و بچه داره. زنی که شاغله به فکر بچه هاشم باید باشه. بقران روانی شدم. اینو ببر مدرسه غذا درست کن خونه رو تمیز کن درس بخون می‌خوام خودکشی کنم اهشم میاد کلی دعوام میکنن

من فک کنم اگه یکم مادرپدرتو درک کنی جای دوری نمیره با برنامه ریزی میشه به همه اینا رسید شما که خواهر ...

چی بگم خواهر چی بگم.....چی بگم که هرچی بگم تف سر بالا میشه

2706