2733
2734
عنوان

زنی که شاغله یا کمتر بزاد یا یه فکری واسه بچش کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 29 پست
واقعا خانم شاغل سه تا بچه برای چیشه

چهارتا عزیزم. اون یکی از همه بدتره. یه ذره هم کمک نمیکنه. حتی نمی‌ذاره درس بخونم

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
چی بگم خواهر چی بگم.....چی بگم که هرچی بگم تف سر بالا میشه

م بهت حق میدم بچه های اول خیلی اذیت میشن برای همین شما رمقی ب بزرگ کردن بچه خودت برات نمیمونه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چهارتا عزیزم. اون یکی از همه بدتره. یه ذره هم کمک نمیکنه. حتی نمی‌ذاره درس بخونم

وای نههههه  چه خبره 

ماهم تو خانواده داریم هنه خواهر و برادر و به صف میکنن بچه اونو نگه داره خب به ما چه البته اون یکی داره

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍
م بهت حق میدم بچه های اول خیلی اذیت میشن برای همین شما رمقی ب بزرگ کردن بچه خودت برات نمیمونه

دارم یا گریه می‌نویسم خسته شدم بریدم دیگه جون ندارم برا کارا خودم هزارتا کارو باید انجام بدم کاش زودتر از این خونه برم 

2731
مرد وظیفه داره خرج کل خانواده رو بده چه لزومی به کار کردن زن هست وقتی زندگی و بچه داره. زنی که شاغله ...

خب بله ولی خودت بگو با وضع الان مرد میتونه بتنهایی خرج چندتا بچه رو بده؟! 

ببین اگه یکم آروم باشی یکم دلسوزانه تر مراقب خواهر برادرت باشی برنامه ریزی داشته باشی مشکلت حل میشه ناشکری و تشکر نکردن مادرتو که نباید سر خودت و خواهر بر ادرات خالی کنی 

ببین از من میشنوی خانواده بزررررررگترین چیزیه که ما آدما بعد از جونمون تو این دنیا داریم هییییییییییچ چیزی تو اینا دنیا وجود نداره که ارزش خانواده رو داشته باشه الان که میتونی با خواهر و برادرت وقت بگذرونی وقت بگذرون سعی کن خاطره خوشی از خودت تو ذهنشون بزاری هیچکی از فردای خودش خبر نداره بخدا دیدم که میگم خدا نیاره برا کسی نزار خواهر برادرت تنها شن بزار فک کن میتونن روی تو حساب کنن رازها و دردو دل هاشونو بهت بگن چون اگه به تو نگن بیرون کشیده میشن تو بیرون از خونه هم گل و بلبل نیست خودت که میدونی گرگ زیاده 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
۴/۱۰

الان زنای که هم میخان شوهر کنن هم میخان مادر باشن. هم میخان به قر فر شون برسن 

استقلال مالی هم داشته باشن میخورنت😑😑😑😑یکی رم میخان کیف کش شون باشه

حالا یا مادر. یا مادرشوهر. یا فرزند بزرگ

زن مومن تو که همه چیو با هم میخای یک خدمت کار بگیر خوب

بقیه مسئول آرزو های تو نیستن که

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

ببین اگه خیلی کوچک نیستن و میتونی تو خونه تنهاشون بزاری چندساعت رو برو کتابخونه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
خب بله ولی خودت بگو با وضع الان مرد میتونه بتنهایی خرج چندتا بچه رو بده؟!  ببین اگه یکم آروم ب ...

خودم چی. آینده خودم چی. خواهر و برادرم برن به درک. من روانی شم تا اونا راحت باشن

منم برادر کوچیکم چهارده سال ازم کوچیکتره مامانم میرف سرکار همش باید مراقب دوتا داداشام میبودم واقعا سخته اعصاب آدم بهم میریزه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
منم برادر کوچیکم چهارده سال ازم کوچیکتره مامانم میرف سرکار همش باید مراقب دوتا داداشام میبودم واقعا ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سخته درکت میکنم.سعی کن از این به بعد کلاسی خارج از مدرسه ثبت نام کنی حداقل برای خودت وقت ببشتر بزاری و مادرت هم باید برات بیشتر خرج کنه چون نقش پرستارو داری حداقل از لحاظ خرج کردن دلت برای مامان بابات نسوزه.

یه خانم چندروزقبل میگفت منتظرم دخترم ۷ساله شه حامله شم اونموقع دگه خیالم راحته دخترم بزرگش میکنه  خودمم بکاذم میرسم میخواستم بگم بچه ۷ساله یکیومیخوادمواظب خودش باشه دگه گفتم بمن چه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بهتره با والدینت حرف بزنی و تقسیم وظایف بین بقیه بچه هام داشته باشی.اینجوری کمتر بهت فشار میاد.روانشناسی میگفت بچه 4 یا 5 ساله باید بتونه دستشویی خونه رو که ازش استفاده میکنه حداقل یکبار در هفته بشوره.پس تقسیم کار کن عزیزم

همه در امکانات شریکن در کار هم شریک

2706