2737
2739
عنوان

کیا پدرومادر خوبی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 52 پست

پدر و مادر و خونواده برای من واژه های بی معنی هستن من هیچ فرقی با بچه پروشگاهی نداشتم فقط از نطر قانونی و در شناسنامه پدر و مادر و خواهر برار داشتم من از خونواده فقط اسم شو داشتم اصل شو نداشتم من هیچوقت با پدر مادر خونواده بزرگ نشدم به اسیری کلفتی بدبختی بزرگ شدم تف تو زندگی که داشتم ولی تمام سعی خودمو میکنم که بچه تو شکمم هز چی من نداشتم و داشته باشه 

درخواست دوستی رد میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مامان خوبی داشتم انقدر خوب که خدا ازم گرفتش😔

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
پدر مادر که باشن عجیب دلت قرصه ... اصلا از آسمونم سنگ بباره غمت نیست ... تکیه گاه روزای گرم و سر ...

لطفاً بپذیرید که همه ی والدین حامی فرزندانشون نیستن  

همه ی خواهر برادرا مهربون نیستن  بعضی وقتا خانواده ها میتونن سمی تر از غریبه ها باشن 

و اینو کسایی مثل ما درک میکنن که خانواده خوبی ندارن 💔

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 

بهترین بابا مامان دنیارو دارم من .خدا برام‌نگهشون داره و چقد شرمندم نتونستم بچه ای باشم که میخوان که باعث افتخارشون باشم.اگه انقد خوب نبودن شاید زندگیم راحتتر میشد انقد عذاب وجدان نداشتم

2740

خدارحمتشون کنه والدین خوبی بود برام

خاطرهای خوبی از کودکی برام ساختن ..نیازهای منو براورد کردن..بااینکه بچه زیاد بودیم ولی تموم  تلاششون کردن که ما خلا نداشته بشیم کمبودی نباشه.خوشحالم که همیشه خوبی هاشون تو ذهن و قلبم نقش بسته

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

عزیزم من درکت میکنم، حق با توعه اما اینو مطمئن باش تنها کسی میتونه شرایط رو تغییر بده خودتی. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
من پدر و مادر خیلی خوبی داشتم🖤🖤

خدا رحمتشون کنه پدر منم ۱۴ روزه فوت شده لطفا براش فاتحه بخونین منم میخونم برای امواتتون

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
2706