2733
2734
عنوان

کیا پدرومادر خوبی دارن؟

397 بازدید | 52 پست

خواستم بگم اگه پدرومادری دارید ک کنارشون آرامش دارین بلایی سرتون نیاوردن که روانی بشید و فقط ب مرگ فکر کنید قدرشون رو بدونید نعمت بزرگیه من ک حسرتش ب دلم موند

👌👌👌

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تقریبا خوبن خداروشکر 

ولی من مشکلات حاد تر از داشتن پدر و مادر بد دارم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

پدر مادر که باشن عجیب

دلت قرصه ...

اصلا از آسمونم سنگ بباره

غمت نیست ...

تکیه گاه روزای گرم و سردت هستن !

همونایی که اگه صد سالتم باشه

بازم هوس خوابیدن رو زانوهاشون

به سرت هست

همونایی که با دستاشون

معجزه می کنن چه وقتی

رو به آسمون برات دعا می کنن

یا لای موهات نوازش می کنن

تن احساس تو

همونایی که همیشه دلواپسن،

همیشه منتظرن ،

همیشه دوست دارن همیشه

بچه ای براشون آره همیشه بچه ای

همونایی که تب کنی ،

مردن برات بی ادعا می بخشن،

بی منت بزرگت می کنن ،

کلا عشق شون خواستنی تره

و یه جوره دیگه به دل می شینه

همونایی که لقمه کم باشه سر سفره

حتما اونی که سیره پدر مادرن

مامان بابان دیگه ...

مامان و بابا مگه چندنفرن ؟!

یه لحظه نباشن غریب می شی

و بدون اونا هیچی نیستی ...

نمیتونم تصور کنم مشکلی از این حادتر باشه ک باعث بشن بری سراغ خودکشی

بیماری جسمی که درمان نداره حادتر هست 

شاید یه روز بشه پدر و مادر رو ترک کرد ولی بیماری که تو پوست و استخونت نفوذ کرده و رهات نمیکنه وخیم تره 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
پدر مادر که باشن عجیب دلت قرصه ... اصلا از آسمونم سنگ بباره غمت نیست ... تکیه گاه روزای گرم و سر ...

چقدر عالی بودددددددددد ممنون

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2706