2737
2734

شوهره دوستم با یه پیج بهم پیام داد اول نمیدونستم کیه بعد خودشو معرفی کرد بعدش گفت خیلی وقته ب ما سر نزدین تشریف بیارین خونمون حتما منم تشکر کردم طبق اصول 

بعدش گفتم وقت نکردم ببخشید بخدا بیشتر دوستام دلخورن ک نمیرم بهشون سر بزنم گفت از دردسرای محبوب بودنه دیگه

منم تشکر کردم آخرسر گفت ک به دوستت نگی من اینستا دارم چون نمیدونه و بیچارم نکنی 

منم گفتم باشه نمیگم نگران نباشید و خدافظی کردیم 

بنظرتون منظورش از این کار واقعا تعارف بود و اینا؟؟؟

۴سال پیشم استوریمو ریپلای کرد از قیافم تعریف کرد و تشکر کردم 

نظرتون چیه؟؟؟؟بهش بگم یا نگم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگربگی اخرش کاسه کوزه سرتوشکسته میشه ...که توحسودی و توچشم دیدارمارونداری وهزارمدل حرف دیگه ...به نطرم کاری نداشته باشی راحت تری

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
بعداً بفهمه دوستت میندازن تقصیر تو اگرم بگی میگه تهمت میزنی الکی نمی‌دونم والا منم از این اتفاقا برا ...

یعنی نگم؟؟؟

قبلا همین اتفاق دوباره برام افتاد منتها اون شوهرخاله ی کثافتم بود 

و از همون اول همه پیاماشو ب خالم نشون دادم

خالم همسن خودمه و واقعا صمیمی هستیم 

نمیدونم چطور شوهرش این ریسکو کرد 

الانم فک میکنه من ب خالم نگفتم

2738
یعنی نگم؟؟؟ قبلا همین اتفاق دوباره برام افتاد منتها اون شوهرخاله ی کثافتم بود  و از همون اول ...

اگه پیاماش داری نشون دوستت بده ولی اگرم میخوای کاری نکن فعلا بذار ببین باز تکرار می‌کنه اگه کرد دیگه بگو

بعداً بفهمه دوستت میندازن تقصیر تو اگرم بگی میگه تهمت میزنی الکی نمی‌دونم والا منم از این اتفاقا برا ...

وای راست میگی زنش هم میخواد قبول نکنه شوهرش اینطوریه هم میخواد حرص دلشو ی جا خالی کنه

دختر همسایمون چهارن ابتدایی میخونه به همسایه بغلیشون صمیمی بودن دخترش از اون سمح و بی تربیتهاست با شوهر اون همسایه خیلی باز حرف میزده آخرین بار که شوهرش رفته بود حموم ابت دختره هم رفته درب حمومو باز کرده (میگفت درب حمومون از پشت دستگیره نداره بسته نمیسه)خلاصه باز میکنه نگاش میکنه این زنه هم دختره رو نیشگون میگیره میگه چه غلطی میکنی بعد دختره میگه به مامانم نگو بعد دختره زود فیلم بازی میکنه گریه و داد و بیداد راه میندازه که فلانی من نیشگون گرعت داره مبسوزه آی دردم میاد.الان اون بیچاره زنه از ترس آبروش نگفت فقط دیکه بهش رو نداد.من خودم از اون دختره خیلی بی ادبیها دیدم.چهارم میخونه ها ولی خیلی سر و گوشش میجنبه همش دنبال پسرهاست یه مسر ببینه نمیدونه چه جوری خودشو نشون بده لباسای خیلی بازی هم میپوشه دو روز پیش رفته بودیم پارک بقران دامن پوشیده بود فقط یه جوری میخواست بشینه که پاهاش دیده بشه.مامانشم جیزب نمیگه.فقط اینو فهیدم که باید ازشون فاصله بگیرم

2706