2737
2739

یکی تعریف میکرد مجرد بود ف ا لگرفته بهش گفته راه دور ازدواج میکنی اونم دقیقا یه استان دیگه ک خیلی دور بود ازدواج کرد قسمت ماها یعنی ازذقبل نوشته شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
2742

در اون حد کع دست تو نیست از هشت ملیارد ادم کره زمین چند نفرشون تورو واقعا دوست داشته باشن و بخوان باهات ازدواج کنن یا سر راهت قرار بگیرن اما از اون جایی ک تقدیر قابل تغییره تو میتونی انتخاب کنی از اونایی ک سر راهتن کدوم همسرت بشن یا کدومو فراری بدی

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید
همچیز دست خود ادم هست همینجور که الان تصمیم میگیری این پست منو ریپلای کنی یا نه 

هیچ برگی بدون اجازه خدا از درخت نمیوفته ،مستر

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740
همچیز دست خود ادم هست همینجور که الان تصمیم میگیری این پست منو ریپلای کنی یا نه 

الان شما تصمیم میگیری چندتا زن عاشق واقعیت بشن؟ یا بین پونصد هزار  زن صد هزارتاش سر راهت مثلا جلو سوپری قرار بگیرن ؟قطعا نه

والا ی همسایه داشتیم ک بابام برا دخترش از همه جا خاستگار میاورد یعنی خودشون گفته بودن بعد حرفم میزدن و نمیشد تا اینکه ی روز دو تا ماشین پررر ادم اومدن خونشون شهر ب شهر گشته بودن تا اینل رو پیدا کرده بودن ی فامیل خیلی دورشون بودن ک سالها قبل پدربزرگشون شهرخودشون ترک کرده بوده و اومده بوده شهر ما و اینجا ازدواج کرده بود و همسایه ما اولادش بود ..‌ خلاصه اون غریبه ها حالا گشته بودن دنبال فامیلشون و همسایه مارو پیدا کردن ..‌ بعد چند بار رفت و امد دختر همسایمون گرفتن برا پسرشون ...‌ بعد اون من ب تقدیز و قسمت توی ازدواج خیلی اعتقاد پیدا کردم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

بله تقدیره ما از قبل نوشته شده ..و با دعا کردن ب درگاه خدا  بعضی از تقدیر هایی ک شره رو میشه عوض کرد ...اما فالگیر  و  .پیشگو نمیتونن بگن ما چ سرنوشتی پیش رو داریم  بجز ذات خدا هیچ کسی از آینده خبر نداره.

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
بله تقدیره ما از قبل نوشته شده ..و با دعا کردن ب درگاه خدا  بعضی از تقدیر هایی ک شره رو میشه عو ...

ولی یه چیزیو بگم متاسفانه هستن کسایی که با علوم ماورایی تقدیرو عوض میکنن مثلا یکی به یکی دیگ میگفت این پسر تو تقدیر تو نیست و تو تقدیر دختر دیگه ایی هست اما برش میگردونم و بعد واسع ازدواج جدا انجام میدم برات و همون مراحل دقیقا شد 

الان اون دختری که تو تقدیر اون اقا بوده چی میشه 

هیچ برگی بدون اجازه خدا از درخت نمیوفته ،مستر

صلوات و حمد برای امضات❣

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706