2733
2734

شروع کنم یک دو روز پیش رفتم دارو خونه وزن کردم خودمو ۶۴ بودم اگر درست باشه ترازو میخام رژیمم شروع کنم چند کیلو کم کنم راحت اگر از هر مدل رژیمی استفاده میکنید بگید راهنمایی کنید چی خوبه

کالری شماری عالیه

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کالری شماری زود حوصلم سر میره  یعنی مثلا در روز باید ۱۰۰۰ کالری مصرف کنم نباید بیشتر بشه؟  ...

تا 1300 هم خوبه بنظرم ولی چیزایی بخور که ارزش غذایی بالایی داره هرچی پروتئین دریافتیت بیشتر باشه زود تر چربی هات آب میشن

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2742
تا 1300 هم خوبه بنظرم ولی چیزایی بخور که ارزش غذایی بالایی داره هرچی پروتئین دریافتیت بیشتر باشه زود ...

من یه رژیمی گرفتم البته طبق نظر دکترم خعلی راحت بودم با رژیمم اذیتم نکرد اصلا ولی گاهی روزا کالری شماری میکردم کنار رژیمم 

از برج هفت که شروع کردم تا برج یازده البته خعلی زیاد زیاد برای خودم استراحت دادم حتی مسافرت رفتم خلاصه کل رژیمم میشد سه ماه که یازده الی دوازده کیلو کم کردم خداروشکر

من یه رژیمی گرفتم البته طبق نظر دکترم خعلی راحت بودم با رژیمم اذیتم نکرد اصلا ولی گاهی روزا کالری شم ...

خوب پیش رفتی بنظرم رژیم سه چهار روز اولش سخته بنظرم