2737
2739
عنوان

دلتنگ بابایی که تازگی از دست رفته کیا این شرایط دارن داغونم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2420 بازدید | 130 پست
بابای من یکساله مرده اعصابم بهم ریخته بزور قرص میخابم بابام میاد تو خابم .میپرم دیگه خابم نمیبره..&n ...

خدا بیامرزه😭چندسالشون بود؟ چرا فوت کردن؟

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
پنج ساله به این دلتنگی گرفتارم و البته عادت کردم دیگه

خدا بیامرزشون.😔😔

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه عزیزترین فرد زندگی رو از دست داد و گریه نکرد اما اگه بابای خوبی نداشتی خوش به حالت کاش باب ...

پدر منم خیییلی ماه و مهربون بود سر همین داغونم از رفتنش

دقیقا لحظه ای نیست که بهش فکر نکنم😭😭خدا بیامرزشون. چندسالشون بود؟ چرا فوت کردن؟

بابای من اصلا مریض نبود یک دفعه سکته کرد خودم چشماشو بستم لبام هنوز سردی صورتشو داره بمیرم برای بابای خوبم😭

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
2742
خدا بهتون صبر بده😔

😔😔🙏🙏🙏

خدا بیامرزه😭چندسالشون بود؟ چرا فوت کردن؟

هفتاد خورده ای تومور مغزی بدخیم توی سرش داشت دوبار عمل شد و پرتودرمانی های طولانی ومن اشتباه کردم خودمو انداختم وسط یک تنه ازش نگهدای کردم پرستار داشت ولی پا ب پای پرستار ازش مراقبت کردم روحیه م داغون شد داااغون ..بشدت استرسی شدم .. راجب تومور مغزی در حد یه دکتر اطلاعات دارم اسم داروها میاد بدنم رعشه میوفته یکی بگه چشمم تار میبینه یا سرش درد بکنه فوری یاد باباپ م میوفتم در حد سکته حالم بد میش

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
2740
خدا بیامرزتشون 😔😔😔

😔😔😔🙏🙏

عزیزم اولین نفری نیستی ک عزیز از دست دادی، باید باهاش کنار بیای کم کم، عزاداری کن گریه کن، منم پدرمو از دست دادم پنج سال پیش الان دیگه پذیرفتم و گاهی خیلی دلتنگش میشم، اما زندگی ما جریان داره باید بپذیریم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
تنها خدا مرهمه برا این درد  خداوند خودش تسلی میده خدا خودش روح امواتمون رو مورد رحمت و مغفرت ...

ممنونم خدا پدرتونو بیامرزه. خیلی سخته😔😔🙏🙏

بابای من پونزده ساله رقته ولی چنان دلتنگم که ...یه جایکی بعد از فوت باباش  نوشته بود بی تو تنها شدم چو ماهی در آب

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
بابای من اصلا مریض نبود یک دفعه سکته کرد خودم چشماشو بستم لبام هنوز سردی صورتشو داره بمیرم برای بابا ...

چقدر سختتت چندسالشون بود؟😔😔

2706