2733
2734
عنوان

دلتنگ بابایی که تازگی از دست رفته کیا این شرایط دارن داغونم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2420 بازدید | 130 پست

4ساله برا مامانم کار هرروزم گریه ست و این دلتنگی لعنتی تمومی نداره هرشب خوابشو میبینم وتو بیداری فقط اشک میریزم

دروغه که میگن خاک سرده فقط به نبودنشون عادت میکنی و بدتر دلتنگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفتاد خورده ای تومور مغزی بدخیم توی سرش داشت دوبار عمل شد و پرتودرمانی های طولانی ومن اشتباه کردم خو ...

میفهمم منم این مدت همش درباره سرطان ریه میخوندم دائم خییلی سخته😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
2731
عزیزم اولین نفری نیستی ک عزیز از دست دادی، باید باهاش کنار بیای کم کم، عزاداری کن گریه کن، منم پدرمو ...

اوایلش خیییلی سخته من گاهی دستم روی شمارش میره که زنگ بزنم یه دفعه یادم میاد عههه بابا دیگه نییست😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤

روح درگذشتگانتون شاد 

روحشون در آرامش❤️

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤
درکت میکنم بابای من 5 ماه خوردهی هس ناگهانی فوت کرد یعنی دیدار اخر هم نداشتم باهاش

دلیل فوتشون چی بود؟ چندسال داشتن؟ خدا بیامرزشون😔

واقعا سخته از دست دادن عزیز باز از اون سخت تر ناگهانی بره بدون اینکه برای اخرین بار ببینیش حرف بزنی فقط زنگ بزنن بیا بابات فوت کرده خیلی خیلی سخته مرگ ناگهانی باخدا گفتم خدایا تو که قرار بود بابامو ببری چرا چند ردز تو رختخواب ننداختی واسه اخرین بار ببینمش یا بغلش کنم باهاش حرف بزنم چرا ناگهانی بردیش 

بابای من پونزده ساله رقته ولی چنان دلتنگم که ...یه جایکی بعد از فوت باباش  نوشته بود بی تو تنها ...

خدا بیامرزشون😔😔😔

۷۰ اما خیلی سرحال بود اصلا بهش نمیخورد خیلیییییییی دلم براش تنگ شده خیلی

آخ آخ بابای منم سالم بود،یهوپی خیلی ناغافل فوت شد،چشمم‌باز موند بخدا

الهی پایان جاده ی زندگی عاقبت بخیری باشد   
الهی بحق علی هیچکس به سرطان مبتلا نشه.

الهی آمین واقعا دردناکه هم برای بیمار و هم اطرافیان😔😔

دلیل فوتشون چی بود؟ چندسال داشتن؟ خدا بیامرزشون😔

راستش علت فوتش نمیدونیم چون شب خوابید  صبح بیدار نشد بعد نبردیمش پزشک قانونی از طرفی امبولانس هم امد نفهمید گفت فوت شده بابام 71 سالش بود شب قبل فوتش با مامانم حرف زده بعد خوابید دیگه بیدار نشده