2752
2734
عنوان

طبقه پایینی مون واسم دلمه آورد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4274 بازدید | 155 پست
خودش پیام داد بهم گفت ک مونده فقط نمیدونم دوباره میرسه دستم یان میبینمش بهم بده یانه

میرسه دستت

دارم نزدیک میشم به آینده ای که قراره خودم بسازمش👩‍⚕️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوهرلیمو توخیلی ازغذاها استفاده میشه ایرادش کجاست؟؟نکنه باجوهرنمک اشتباه گرفتی خانمی

نه مضره جوهر لیمو

2731
میرسه دستت

مرسی .❤

خداکنه 

دیروز یه خانوم کردی تاپیک زده بودن ک برا عروسیشون جزو طلا تاج بخرن .شماهم انگاری عروس کردایی تاج طلا خریدی شماهم ؟

چقد خوبه شما کوردا ب طلا اهمیت میدید 😉

ما سرکه میزنیم.

خدایا چرا تو این سایت، تو این انترنت دستور همه ی غذاهای ایرانی تغییر کرده. چرا هیچ تعصبی روی غذاهای مملکت نیست.

تو خارج کافیه غذاشون رو شبیهشون درست نکنی یا از آداب خاصش پیش نری، آنوقت همه ناراحت میشن.

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
مرسی .❤ خداکنه  دیروز یه خانوم کردی تاپیک زده بودن ک برا عروسیشون جزو طلا تاج بخرن .شماهم انگ ...

والا نه من کوردم نه همسرم اصفهان به دنیا اومده

ولی پدر شوهرم کورده هنوز عروسی نگرفتم ولی طلا خیلی دوست دارن

ما دلمه رو سنکجبین میزنیم✋ ملس رو به شیرین و با روغن کره روش میخوریم

دلم خواست😃

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀