2737
2739
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114164 بازدید | 644 پست
منم راهنمایی کنید

چند تا بچه داری  ؟

نمیدونم چی بگم   من فقط دلم به بچه هام خوش کردم     خرج و مخارجمون میده     به بچه هامون  خیلی محبت میکنه   نمیزاره سختی بکشیم     ولی به من اصلا محبت نمیکنه    خیلی هم کم طاقته   زود عصبانی میشه    ولی دیگه دلی برام نمونده    شدم یه تیکه سنگ     

به نظرت آدم دهن بین تا آخر درست میشه؟

نمیدونم واقعا ولی باورتون نمیشه تنها علت ایستادنم  اول اینکه توبه از اشتباهاتمه دوم اینکه خدا تو قران و استخاره گفت صبر کن

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی بنظرم تیپای شخصیتتان متفاوته اون احساسی نیست وخودرای هست وتو یه شخصیت مهر طلب داری.....لطفا سر هر مساله کوچیکی قهر نکن که عادی سازی بشه واسش....وتو دوتا بچه داری و نسبت به اونا هم مسئولی نباید به آسونی به طلاق فکر کنی

2740
چی بگم دیگه کلا بریدم  میخوام فقط یه بار بشنوم که براش مهمم

اون تا نبینه تو واسه خودت مهمی برای اونم مهم نمیشی 

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
عزیزم خدا کنه تجربه نکنی       دیگه آدم دلش سنگ میشه   اصلا خاطر خواهی وجود ندار ...

اینم جداست

اونوقتام ک پیش هم بودیم اینقد موقع خواب اذیتم میکرد ک خدا میدونه.پتو نمینداخت چون گرمش میشد میگفت تو هم نباید بندازی من لرزم میگرفت

نصفه شب پتو رو میپیچید دوره خودش نمیشد ازش بکیری 

اینا هیچ،یهو نکا میکردم میدیدم منو برده لبه تخت اونپرش یک عامه جای خالی هست خرچی هولش میدادم یه ذره جا برام بازشه تکون نمیخورد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اسی بنظرم تیپای شخصیتتان متفاوته اون احساسی نیست وخودرای هست وتو یه شخصیت مهر طلب داری.....لطفا سر ه ...

شوهرم روحیه مغرور،کینه ای و البته خودبزرگ بین داره

من پرشور و شلوغم و البته مهربون

انتظار دارم اونم محبت کنه وقتی من میگم دوست دارم اونم بگه

نه اینکه سرش به گوشی گرم باشه

2706