2752
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114235 بازدید | 644 پست
چ خوب گفتی باید تمرین کنم و شرایط بهتری برای خودم بسازم ممنون ک‌ گوش دادی و راه حل دادی همین ک می‌دو ...

من خودمم شروع کردم  به خودم اهمیت بدم   واقعا حس خوبیه آدم خودش تو اولویت باش

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
آره خیر سرش  ارشد داره

من دقیقا مال شما رو دارم با این تفاوت ک شوهر من دیپلمم نداره با اینکه سعی میکنه هوامو داشته باشه دوستش ندارم حس میکنم هیچ وقت ب هم میموندیم و من تو انتخابم خیلی اشتباه کردم ی هفته اس خواب و خوراک ندارم کاراش بچگونه اس پیش باباش کار میکنه همش میگه من دیگه سر کار نمیرم با اینکه میره ولی حرفای بیخود میزنه رفیقاش و ول نکرده روزی هزار دفه خودمو لعنت میکنم چرا باهاش ازدواج کردم خواستگار مهندس زیاد داشتم بی عقلی خودم بود و بس چقدر خانوادم گفتن ب دردت نمیخوره بابا تو خیر سرت فوق دیپلمی چرا داریدتینو انتخاب میکنی بازم گوش نکردم نمیدونم چم شده بود ک عاقلانه تصمیم نگرفتم کاش میشد ادما بتونن اشتباهات گذشتشونو جبران کنن اما حیف ک هیچ راهی نیس😭

عالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دقیقا مال شما رو دارم با این تفاوت ک شوهر من دیپلمم نداره با اینکه سعی میکنه هوامو داشته باشه دوس ...

حس بدیه درکت میکنم اشتباهات گذشته همیشه با آدم میمونه

باید راه کمتر شدن آسیبشون رو پیدا کنیم

چجوری حس میکنم هیچ راهی وجود نداره

من خودم درمونده بودم واقعا دنبال راهکارم

سعی دارم اول دنبال آرامش خودم باشم

چیزایی که حالت خوب میکنه رو انجام بده

به خدا نزدیک شو

به قول یکی از دوستان اول خودمون بعد شوهرمون.اینحوری نشون میدیم مهمیم برای خودمون

من خودم درمونده بودم واقعا دنبال راهکارم سعی دارم اول دنبال آرامش خودم باشم چیزایی که حالت خوب میک ...

اره سعی خودمو میکنم ب چیزای مثبتش نگاه کنم ولی از شانس بدم مثلا وقتی مثبت نگری میکنم انگار خودمو چشم میزنم و همه چی خراب میشه پیازم اعصاب خوردی پیش میاد

عالی
قبول دارم😔😔😔 خشت اول چون نهد معمار کج.... ای بابا

ببین من انقدر خواستگارام خوب داشتم انقدر آدمای تحصیل‌کرده اومدن خواستگاری من انقدر دوستم باهام حرف زده بود ک داداشم پولداره تک پسره همش چیزای مارک میپوشه و از این حرفا فک کن خام حرفای دوستم شدم چ اشتباه وحشتناکی الان بعد از ده سال هر روز پشیمونتر از دیروز نمیدونم چرا به دوستم اعتماد کردم باور کن همه ب انتخابم شک کرده بودن جوری ک همش میگفتن دوست پسرته😭من گند زدم خیلیم بد گند زدم و هیچ راهیم ندارم حال روحیم روز ب روز بدتر داره میشه اون خواستگارامو میبینم چقدر با شعور شخصیت چ زندگی‌هایی ولی من نه ای کاش میتونستم برگردم عقب 

عالی
ببین من انقدر خواستگارام خوب داشتم انقدر آدمای تحصیل‌کرده اومدن خواستگاری من انقدر دوستم باهام حرف ز ...

یادآوری گذشته خیلی زجرآوره بعضی اوقات

حق داری ناراحت باشی ولی با مقایسه الان خودت و خواستگارهای قبلیت،زندگیت بهتر نمیشه.

به نظرم به خودت بیشتر برس

من وقت مشاوره گرفتم

دارم سعی میکنم کمتر بحث کنم

برای خودم بیشتر وقت بذارم

شده اندازه نیم ساعت

یادآوری گذشته خیلی زجرآوره بعضی اوقات حق داری ناراحت باشی ولی با مقایسه الان خودت و خواستگارهای قبل ...

انشالله زودتر خوب میشی و زندگیت قشنگتر میشه برا منم دعا کن

عالی
همه اینجوری نیستن،  ازدواجم بد نیست اتفاقا اکثر خانوما ازدواج دومشون بهتر از ازدواج اولشونه ازد ...

نمیدونم والا من که هر چز ازدواج دوم دیدم داغونتراز اولی بوده یکی دوموردم نبوده ها خیییییلی دیدم تواطرافیان و دوست واشنا.

حتی همینجا موارد زیادی دیدم.