2752
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114235 بازدید | 644 پست
باز مال تو خوبه مال من نه ماه بخاطر بارداری طرفم نیومد الان بچم دوماهه اس دستش بهم نخورده البته قبل ...

دقیقا زندگی منم همینطوره    فقط به خاطر بچه هامون  زندگی می‌کنیم     و به هم احترام میزاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بذار خونه رو گند ببره  کاری نکن اگر گف بگو اینا وظیفه من نیس من فقط ی وظیفه دارم اونم دارم انج ...

بابا نمیشه ک من خودم گاهی حرصم میکیره یه نصفه روز کارا خونه رو نمیکنم

بعد تو همین فاصله خونه میشه جنگللل خودم میخوام خفه بشم

اون اگه تو اشغالم بخوابع براش فرق نداره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
🙂کاشکی میتونستم ی چیز بگم ی ذره آرومت کنه ولی چیزی وجود نداره واقعا حس خیلییی بدیه تجربه داشتم وقتی ...

فک کن دربهترینننن حالت خوب بودنمون

اگه بعد رابطه من یادم بره حولمو ببرم هرچی بگم برام نمیارتش

و خوابش مهمتره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عزیزم هرچی بیشتر وابستگی و ضعف نشون بدی بیشتر ازت فاصله میگیره

منم فشار بقیه که مقصر اصلیش شوهرم بود و سر خودش خالی میکردم -خیلی دهن بین بود الانم مطمینم باباش زیر پاش نشسته چون ذات خودش چیز دیگه بود بعد اذیت کردنش معذرت میخاست ولی باز فرداش باباش زنگ میزذ زندگیمونو اتیش میزد

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
یاد خودم افتادم.چه شبها شوهرم با بحث های خیلی سااده و روزمره جای خوابش رو جدا میکرد.‌چقدر گریه میکرد ...

جهنمممم به یه ورت باشه

میدونی فقط ۳ماه اول ازدواج خوب بود کلی نازم میکشید ولی دیگه نه

بهش یادآوری میکنم میگه بسه برات چقدر نازت کشیدم 

منم جوونم دلم میخواد شوهرم بهم نشون بده عاشقمه دوستم داره

همه هزار تا حرف میزنن یه ور ولی شوهرم نه

چه سخت چرا زندگی بدون محبت رو اصلا درک نمیکنم واقعا صبر میخواد

بله الان دیگه قبول کردم شرایطم رو و طوری بهم احترام میزاریم که هر کی از دور ببینه میگه چه خانواده خوبی ولی خبر ندارن بیشتر همخونه و دوست هستیم نه زوج

نه نرفتم برگشتم فقط رفتم تو کوچه ببینم میاد دنبالم که نیومد میدونی عقده ای شدم که یه بار جلوم بگیره ...

وااااا ی. چه رفتارای بچگانه ای...همینجوری قهر هم براش عادی میکنی وبعد سری بعدی که خواستی بری جدی نمیگیرتت ومیگه مثل دفعه قبل دست از پادرازتر برمیگرده.......اونشب که رفتی خونه بابات واومد بچه ببره دعواتون سر چی بود؟