2737
2739
عنوان

بچه‌ها این وسیله های برقی واسه جهیزیه اوکیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 51 پست
اگر وضع مالیتون عالی نیست این همه وسیله واقعا به کار نمیاد چیزای ضروری تر بگیر مابقیشو طلا بخر

اینا رو گرفتم ولی خب بابام میگه کافیه چون بقیه همه چی‌مونده

خورد کن بگیرم یا نگیرم؟

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺

بنظرم وقتی یکیش کارتون انجام میده باز یه مدل دیگه نگیر و تجربه ی من این بود چیزای بزرگ دست نمیگرفتم

مثلا مخلوط کن بزرگ شیشه ای چند کاره دارم ۲ ۳ بار دست گرفتم رفتم مخلوط کن کوچیک پلاستیکی خریدم اون عصای دستمه اگه نداشتمش عمرا با این بزرگه چیزی درست میکردم حالا باز یکی دست میگیره! نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرد کن برا چی میخوای؟غذاساز داری دگ

من همه کارای خورد کردنی رو باهاش انجام میدم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2728
خرد کن برا چی میخوای؟غذاساز داری دگ من همه کارای خورد کردنی رو باهاش انجام میدم

خوبه ؟ ۱ و ۵ لیتری 

دیگ نگیرم نه؟

این و مخلوط کن باهمن با یه موتور گفت بهتره 

چون نوشته بود خورد کن جدا بگیرین که فشار نیاد

2740
ببین من چرخ گوشت و سبزی خرد کن نخریدم به جاش یه خرد کن بزرگ مارک خوب گرفتم ۸لیترب هست فک کنم 

من خریدم چرخ گوشت گفتم گفتن بگیر داشته باش

چون من فک کنم گوشت چرخی خودم باید چرخ کنم گرفتم و غذا آماده خیلی درست میکنم دست راستم در اینده😅

سبزی خورد کن نخریدم

من آب مرکبات گیری نگرفتم همون آبمیوه گیری که آسیاب کن و مخلوط کنم داره گرفتم،ولی‌ خردکن گرفتم خیلی به کارم میاد،سرخ کن نگرفتم هواپزم نگرفتم پلوپز چندکاره گرفتم بخار پزم داره،اگه اهل چایی هستی چایی سازم خیلی خوبه من چون هرروز قهوه میخورم اسپرسو سازم گرفتم 

من آب مرکبات گیری نگرفتم همون آبمیوه گیری که آسیاب کن و مخلوط کنم داره گرفتم،ولی‌ خردکن گرفتم خیلی ب ...

خورد کن به نظرت بگیرم؟ غذاساز دارم ولی ۱ و ۵ لیتری نمیدونم اوکیه یا ن

فعلا که دستمون نمیرسه 

ولی اگه بخام

آیند میگیرم🥲

2706