2733
2739
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20783 بازدید | 2175 پست

💞🤗😚

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم عجل لولیک الفرج

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
السلام علیک یا صاحب الزمان عج  ممنون بابت تگ کردنتون تو تاپیک امام زمانی  انشاالله تو تاپ ...

خدایا زنده باشیم و اون روز رو ببینیم 

که سر از پا نشناسیم ...

و سراسیمه از عشق به سمت شون بریم ...💕

می‌دونم که دور نیست ...

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2731

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام  عاشقان امام زمان عج الله 🌿

امیدوارم حالِ دلت با یاد حضرت عالی باشه و قلبت پر از آرامش🫶

به نیت حاجت دلتون و فرج و سلامتی حضرت(عج الله):

عَسَىٰ أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَىٰ أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّـهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿البقره: ٢١۶﴾

چه بسا چیزی را ناخوش داشته باشید و آن به سود شما باشد، و چه بسا چیزی را خوش داشته باشید و آن به زیان شما باشد

، و خداوند می داند و شما نمی دانید .

دوست قشنگم پس صبر داشته باش و توکل کن 💪🏻

که خدا خودش عاشقِ تو هس:)..

و بدِ تو رو نمیخواد👌🏻

اگه دوست داشتید صفحه اول تاپیک رو بخونید💕🤗

@shabdar    

@دلتنگ1003    

@فاطمهخانومم    

@mmmmbahar    

@negarinnnnnnnnnn    

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

اللهم عجل لولیک الفرج

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج .

امام زمانم مولایم خیلی دلم برایت تنگ شده میشه تو مراسم سه شنبه های انتظار ما فردا صبح تشریف بیارید ویک نگاهی بیندازی  

2740

اللهم عجل لولیک الفرج

🌺 یک راه‌سریع‌وبدون‌دردسر...

«یا فاطمة اشفعی لی فی الجنة» 

✦کسانی که بهشتشان امام زمان ارواحنافداه

است،

دقت‌کنید: 

🍀 اگر می‌خواهید به امام زمان ارواحنافداه

برسید و امام زمان ارواحنافداه بهشت

شماست،

⇱ یک راه سریع و بدون دردسری که

می‌توانید به امام زمان ارواحنافداه برسید از همین طریق هست

⇣⇣⇣

که بگویید:

«یَا فَاطِمَةُ اشْفَعِی‏ لِی فِی الْجَنَّةِ».

بی‌بی‌جان، بهشت‌من امام زمان ارواحنافداه

است. 

من سرگشته و متحیر در کوی امام

زمانم هستم. گمشده‌ام، شما دست مرا

بگیرید. مرا به بهشتم که دیدار، معرفت،

شناخت و رضایت محبوبم امام زمان

ارواحنافداه است برسانید.

🔔حضرت معصومه سلام الله علیها کریمه

هستند. مطمئن باشید کسی را دست خالی رد

نمی کنند.اگر نزد امام زمان ارواحنافداه

شفاعت بفرمایند دیگر تمام است. 

🍀 استادحاج آقای زعفری زاده

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

اللهم عجل لولیک الفرج

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اللهم عجل لولیک الفرج

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اللهم عجل لولیک الفرج

2706