2733
2734
عنوان

مرور خاطرات...تجربه زندگی‼️

636 بازدید | 69 پست

چه تجربه/خاطره ای رو تا عمر دارید فراموش نمیکنید؟چرا 

( ...شاد یا غمگین فرقی نمیکنه:))

اگه خدای نکرده ندونسته دلت رو شکستم ، حلالم کن ❤             یه صلوات مهمونم نمیکنی؟                                                             میگه آیندت رو با هیچکس تصور نکن آسون نیست گذشتن از کسی که آیندت و باهاش تصور کردی...:)                                                                                                                                             وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِكُمْ✨️💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه موقع نوجوونی فقط به درس فکر میکردم دنبال حواشی نووجونی نبودم الان موفق تر بودم. استرس گذشته عذابم نمیداد

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

مامانم توسن ۱۷ سالگی به زور شوهرم داد یادمه همسرم میدیدم حالت تهوع میگرفتم .من بچه بودم هنوز عروسک میخریدم

حتی شب عروسی نزاشتم بهم دست بزنه بعد عروسی هم خونم جدا کردم

همیشه غصه دارم چرا انقد زود توی درد سر زندگی منو انداخت

😡فقط طلاق😡
چیزیو‌ بزور از خدا نگیر

هربار میگم خدا من هرچی گفتم تو کار خودتو که میدونی صلاحه انجام بده ولی ته دلم یه چیز دیگست😅

اگه خدای نکرده ندونسته دلت رو شکستم ، حلالم کن ❤             یه صلوات مهمونم نمیکنی؟                                                             میگه آیندت رو با هیچکس تصور نکن آسون نیست گذشتن از کسی که آیندت و باهاش تصور کردی...:)                                                                                                                                             وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِكُمْ✨️💛 

دهن رو ببند. به کسی ربطی ندارخ تو کی هستی از کجا اومدی زندگیت چی بوده. صداقت خوبه ولی معنیش افشاگری درباره خودت نیست. بذار مرموز بمونی و هر کسی فقط ی چیز دور و سر بسته بدونه ازت. همیشه هم سر سنگین رفتار کن همیشه و با همه کس محترمانه و سر سنگین. نه غیر اجتماعیااااا فقط محترمانه و سرسنگین.

2706