2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
باهاش صحبت کن.  نظرتو بگو حتما . اینجوری که نمیشه

الان گفتم دعوامون شد گفتم من چیکاره ام من زن خونه ات نیستم چرا حق انتخاب همه چی باتوه گریه ام گرفت اومدم اینور 

امشب فرشم اون انتخاب کرد دیگه گریه ام گرفته خسته شدم حق هیچ انتخابی ندارم

خب چرا از نظرت استفاده نمیکنه؟!کلا چجوری هستید؟ همیشه کوتاه اومدی و اون نظر داده؟هیچوقت از نظرش ایراد نگرفتی؟!

ازینایی هست که فکر می کنه نظر خودش بهتره یا کلا بی فکر کار میکنه؟!

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟/ ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد...منتظرتم عزیزدلم، ۲۰ سال گذشت و دیگه تکرار نشد، خودت کمکم کن که بی تو هیچم.
خب چرا از نظرت استفاده نمیکنه؟!کلا چجوری هستید؟ همیشه کوتاه اومدی و اون نظر داده؟هیچوقت از نظرش ایرا ...

بهش میگم این فرش قشنگه میگه نه این میگم من اونو میخوام چون واقعا قشنگه میگه من نمیخرم خداحافظ یا چیزی ک گفتم یا نمیخرم 

خب چرا از نظرت استفاده نمیکنه؟!کلا چجوری هستید؟ همیشه کوتاه اومدی و اون نظر داده؟هیچوقت از نظرش ایرا ...

میگه چیزی ک میخوامو نگیرم نمیگیرم میگم یعنی چی اخه این حرف میگه همینی ک هست 

2706