2733
2739
عنوان

بچه‌ها این وسیله های برقی واسه جهیزیه اوکیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 51 پست
خورد کن به نظرت بگیرم؟ غذاساز دارم ولی ۱ و ۵ لیتری نمیدونم اوکیه یا ن فعلا که دستمون نمیرسه  ...

نه دیگه نمیخواد بگیری رفتی خونه خودت شوهرت بگیره همونایی که گرفتی بسته منم سرخ کن نخریدم الان چند ماهه دارم از مزایاش میگم بخره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه نمیخواد بگیری رفتی خونه خودت شوهرت بگیره همونایی که گرفتی بسته منم سرخ کن نخریدم الان چند ما ...

خب پس این میزارم با حقوق خودش میگیرم😁دعا کن برم سرکار خودم میگیرم🥺

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
2731
من نگرفتم لازم هم نشد کلا ببین مادرت یا خواهرت از چه چیزایی استفاده میکنه تو هم همونا رو بگیر

مامانم کع هر چی داره استفاده میکنه😂خواهر ندارم

چای ساز گرفتم قهوه ساز فایده نداره اصلا اهل قهوه نیستیم کلا

جارو شارژی 

سبزی خورد کن 

کباب پز برقی 

ساندویچ ساز 

اگ وضعتون خوبه و نگرفتی بگیر

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
یه اتو میگرفتی هواپز میخوای چیکار وقتی سرخ کن بدون روغن داری...خورد کن کوچیک برای قهوه هست که آسیاب ...

اینو اشتباه گفتم پلوپز چند کاره گرفتم

آخرین بار یه اتو دیگ گرفتم🥲

خورد کن مثلا برای سالاد و اینا و یا مثلا گوشت اینا همون غذاساز اوکیه؟ یا جدا هم‌بگیرم

2740

عزیزم بنظرت یه جهیزیه متوسط چقد میشه؟ 

عاشق خرید جهیزیه هستم😂 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
جارو شارژی  سبزی خورد کن  کباب پز برقی  ساندویچ ساز  اگ وضعتون خوبه و نگرفتی ...

سبزی خورد کن همشون بزرگن فک نکنمم به کارم بیاد چون سبزی آماده همیشه میگیریم 

کباب پز برقی نشنیده بودم😅

بعد کف سرامیک بخار شور بگیرم چی‌بگیرم واسه سرامیک اینا

عزیزم بنظرت یه جهیزیه متوسط چقد میشه؟  عاشق خرید جهیزیه هستم😂

خیلی گرون شدن من هیچی وسیله دیس اینا هنوز خیلی نگرفتم🥲بیشتر موندن شدیدم موندن😂

فک کنم آشپزخونه خودش تا ۱۵۰ یا بیشتر میره

منم وسیله های اوک گرفتم نه بوش اینا هدفم بود بگیرم طرفم‌گفت الانا دیگ خوبش نیست نمایندگی نداره نگیر یه چی بگیر خراب شد درستش کنن نه تا چند ساله دیگ بدردت نخوره با این وضع کشو

سبزی خورد کن همشون بزرگن فک نکنمم به کارم بیاد چون سبزی آماده همیشه میگیریم  کباب پز برقی نشنی ...

پس اگر به کارت نمیاد نگیر، هم پولتو الکی خرج می‌کنی هم استفاده نداری 

آره بخار شور بگیر 

2706