2733
2734
ابجیتون دلش نمیخواد ازدواج کنه یا یکی ک میخواد ک دوسش داشته باشه قرار نیس خرص امه رو بخوری ک

نه مطمئنم،برای بعد پدرومادرم نگرانشم

حقوق پدرم خیلی کمه،حدود سه تومن

اموالی هم نداره

میخوام سروسامان بگیره،خیلی ارمانگراس

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خاهر  زندگی یه جور میززنه تو سر ادم که راست میری کما هیچی نمیفهمیم از زندگی تا ۲۰سالگی ...

دقیقا  ،گاهی باورم نمیشه این منم ،این منم که اینقدر له و داغونم    البته زندگی ۲۰ سال اولم با من خوب تا نکرد همش فقر بود و پدر مادر بی خیال

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
2728
اگه میدونستی من چی کشیدم همین الان کافر میشدی

خوب بگو،بگو تا سبک بشی

شاید اصلا مشکلات من بیشتر باشه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2738
خب چرا اینقدر زجرمون میده ؟ چرا آفریدمون ؟ چرا از همون اول الماس نیافریدمون 

نمیخوام برات سخنرانی کنم

چون جواب معمولی سوالاتت رو خودت هن بلدی

فقط اینو بدون درلحظه زندگی کن

این نیز بگذرد....

من خداروشکر زندگیم سخت نیس ولی دردلم تو امضام هس

بخدا   فکر کردم   بالای   ۴۵سالی🤣🤣🤣چته  دخترررر   صبر کن    کیس عالی و فوق العاده ای براتون  میاد.  معلم  هارو از روی  هوا میقاپن😂

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
نمیخوام برات سخنرانی کنم چون جواب معمولی سوالاتت رو خودت هن بلدی فقط اینو بدون درلحظه زندگی کن ای ...

در لحظه چجوری زندگی کنم وقتی هیچ دلخوشی ندارم

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
از چی مطمئنی

از اینکه کسی رو دوست نداره یا باکسی باشه

ببین اصلا تنهایی بیرون نمیره،همیشه بامادرمه

اهل گوشی وفضای مجازی هم نیست

فک کن ۱۰ ۱۵ سال پیش لیسانس گرفت

اصلا نمیدونه اینترنت چیه

اصلا کار نکرده باهاش تا حالا

ولی به شدت آرمانگرا هست

از اینکه کسی رو دوست نداره یا باکسی باشه ببین اصلا تنهایی بیرون نمیره،همیشه بامادرمه اهل گوشی وفضا ...

وای چه  سختتت     مشاوره  بردید؟ ظاهرا   مشکل  جدی داره خواهرتون

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706