2737
2734

واقعا فکر نمیکنن این حرفشون ته دل طرفو خالی کنه یا حتی به سمت طلاق سوق بده؟ درحالیکه میتونست زندگیشو بسازه.

فکر نمیکنن حق الناس به گردنشون می افته، ممکنه زندگی چند نفرو از هم بپاشونن؟

بابا جان تو فراز و نشیب زندگی یخورده صبر، تحمل، گذشت فداکاری، سیاست، توکل، توسل،....لازمه یعنی چی که فورا یه عده میگن طلاق بگیر اونم با لحن خشن

👌👌

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب طلاق بگیره مستقل بشه  فکر میکنید تراپیست برید بهتون چی میگه اونا هم همین راهکارهای نی نی س ...

ن بابا مشاوره برعکسشو میگ 

میگ برو بشین زندگیتو بکن خانم همه الان اینجوری ان همه این کارو میکنن طبیعیه و...

2740
یارو شوهرش بهش خیانت میکنه یا بچشو میزنه زندگی فراز و نشیب داره؟

دقیقا، قطعا جواب خیانت طلاق هست، در ضمن هر کس خودش رو جای اون فرد میزاره و کاری رو میگه که تو این شرایط انجام میده 

جان و جهان من تویی   

آره ای کاش کمی خودشونو جای طرف مقابل قرار میدادن😔طرف میاد به امید اینکه کمی اینجا اروم بشه زرت میگن طلاق آخه اصلا شرایط طرف مقابلو درک کن بعد این حرفو بزن

حداقل کاری از دستت بر نمیاد بگو برین مشاوره ما که از کل شرایط فرد خبر نداریم که

خب طلاق بگیره مستقل بشه  فکر میکنید تراپیست برید بهتون چی میگه اونا هم همین راهکارهای نی نی س ...

اینم دقیقا راهکار بعدیه....درس بخون، کار کن، مستقل شو

عزیزم اخه همه امکان پیداکردن کار مناسب رو که ندارن. هنر اینه که باوجود مشکلات بتونی زندگیت و نگه داری

2706