2752
2734
در لحظه چجوری زندگی کنم وقتی هیچ دلخوشی ندارم

خوب باید فراموشی لحظه ای بگیری

خونت تمیز کن

چای دم کن بخور

بستنی بخور

فیلم ببین

درکل زندگی رو سخت نگیر

اون زندگی ایده آلی که تو ذهنمونه،هیچوقت نمیاد

حضرت علی می‌فرمایند خدا را با درهم شکستن اراده ها شناختم

هی بشینی و برای آینده نقشه بکشی و بعد هم بهش نرسی خوب معلوم آدم افسرده میشه

باید بگی خدا یا سپردم بخ خودت

من تلاشمو میکنم،اگه شد چه بهتر،اگرم نه راهای دیگه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشکری نمیکنم ... ولی مشکلات داره اذیتم میکنه از خدا میخوام فقط دستامو ول نکنه ، امیدم به خودشه یکم حس میکنم ازش فاصله گرفتم ولی مطمینم حواسش بهم هست .... هِیییی بازم خداروشکر 🥺❤️‍🩹

2731
اینجا نمیشه گفت

عزیزم قبول کردم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
از اینکه کسی رو دوست نداره یا باکسی باشه ببین اصلا تنهایی بیرون نمیره،همیشه بامادرمه اهل گوشی وفضا ...

توخانواده   همسرم   یه دختر   سن   بالا   این مدلی داریم  درنهایت   بستری شدن😞چون   سالها   پی درمان  نرفتن  

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
خوب باید فراموشی لحظه ای بگیری خونت تمیز کن چای دم کن بخور بستنی بخور فیلم ببین درکل زندگی رو س ...

من خدارو کلا فراموش کردم حتی نمیتونم صداش بزنم  

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
وای چه  سختتت     مشاوره  بردید؟ ظاهرا   مشکل  جدی داره خواهرتون

نه بابا،از خودش خوشحال تر وراضی تر وجود نداره

اولا همیشه تو تونه خودش سرگرم مزکنه،آشپزی و تمیزی

قرآن خوندن،برنامه های تی وی

پیاده روی با مادرم

قیافشم توب وبی بی فیس،شاید فک کنی مثلا ۲۱ و ۲۲ سال باشه،اهل آرایش نیست فقط پشت لب برمی‌داره

خیلی با مامان وبابا صمیمی

حجاب معمولی داره،اما اهل نماز وروزس

به شدت درباره ازدواج آرمانگراس،همین

توخانواده   همسرم   یه دختر   سن   بالا   این مدلی داریم  درنهایت &nbs ...

نه خواهر من کاملا نرماله

بخدا   فکر کردم   بالای   ۴۵سالی🤣🤣🤣چته  دخترررر   صبر کن    کی ...

عشقم من تو این سن یه خاستگار هم نداشتم والا دختر مدرسه ای ها هم یکیشو دارن بالاخره

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
توخانواده   همسرم   یه دختر   سن   بالا   این مدلی داریم  درنهایت &nbs ...

میگه دو دقیقه که صفحه گوشی نگاه کنم،چشمام درد میگیره

نخواست بگم حالا که پرسیدی میگم .درخواست دوستیمو قبول نکردم .کلا درخواست‌ها و نمی‌پذیریم .آدمای حقیقی ...

چقدر زیبا گفتی 

رفیقام که از بچگی با هم بزرگ شدیم بلایی سرم آوردن که تا مرز خودکشی رفتم زندگیم به طلاق کشیده بود ازون به بعد فهمیدم زندگی مثل شنا کردن توی رودخونه سمه هر چقدر بیشتر دهنتو  ببندی.کمتر سم وارد بدنت میشه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706