2733
2734
عنوان

اینایی که تو هر تاپیکی زرتی میگن طلاق بگیررررر...

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 66 پست
اینم دقیقا راهکار بعدیه....درس بخون، کار کن، مستقل شو عزیزم اخه همه امکان پیداکردن کار مناسب رو که ...

فقط طلاق بگیرن که انگشت نشون یه سری نامرد بشن که چشمشون دنبال ناموس مردم حداقل اینطوری سایه ی مرد بالا سرش،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درسته ولی بعضی تاپیک میزنن شوهرم تو عقد چند بار تا حالا دست روم کرده داشت خفه ام میکرد  نمیزاره جای برم عصبانی بشه هیچی حالیش نیست فوش میده و میزنه منو و...ولی نگین جدا شو خب واقعا باید به همچین زندگی چی گفت ؟؟اصلا میشه اسم شو زندگی گذاشت ؟؟

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
اون دولت که که میفرسته معلوم بهش دستور دادن اینجوری بگه...دولت داره پشت مردا رو میگیره تا به راختی ب ...

نه عزیزم، من تو بهداشت کار میکنم دولت چیکار داره مشاور چی میگه، حرفای عجیب می‌زنیدا 

جان و جهان من تویی   

این همه موندن و ساختن و نابود شدن 

چرا وقتی شرایط خودش خوبه می‌تونه راحت باشه یه سم رو تحمل کنه

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2740

خیلیا مثلا میام میگن شوهرم کتکم میزنه،شکاکه بچمم میزنه بهم پول نمیده خیانت میکنه صبح درو قفل می‌کنه می‌ره بیرون تو خونه دوربین می‌زاره اصلا نمیزاره پامو از خونه بزارم بیرون 

خو طبیعیه که بقیه بگن تنها راه حل جدا شدنه

*◄থৣ   حال شبهاے مرا همچوט منے בانـב و بس...️  💖থৣ►
دوستانی که میگن شوهره خیانت کرده زن باید طلاق بگیره...چه تضمینی هست که بعد طلاق زن دچار مشکلات مختلف ...

واااااا حالت خوبه ..؟ینی چی 

این خانم جدا میشه میره پی زندگیش ن پس بسازه با شوهره گند بزنه تو حالش ...حس میکنم تاپیکت زد زنه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

چون همسرم یه بار خیانت کرده اونم معلوم نیس دقیقا جنسی بوده یانه 

تاپیک زدم که نگین طلاق بگیر راحت چون شما فقط چن خط از زندگی طرفو می دونین 

این زنه اخر همه تاپیکام حتی قدیمی میاد فحش مینویسه !

من همسرم کادر پزشکی هست ونه تنها سالمه ب سلامت بقیه هم کمک می کنه .

این زن که هیچی نداره تو زنذگیش بجز عقل کم میاد توهین می کنه 

خانمه محض دردودل تاپیک زده شوهرم باهام قهر کرده...فورا میان میگن فقط طلاق آخه شما که تو زندگی اون ن ...

الان این به تو چه ربطی داره؟ اون زندگیشو تعریف کرد و بعضیا گفتن طلاق بگیر 

دوستانی که میگن شوهره خیانت کرده زن باید طلاق بگیره...چه تضمینی هست که بعد طلاق زن دچار مشکلات مختلف ...

بچه از همه مهم تر نیاز به پدر سالم  و نرمال داره نه یه پدر سست عنصر 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

من یکی انگشتام مو دراورد انقدر اینو گفتم🙃.حرفتون کاملا حقه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706