2733
2734
عنوان

اینایی که تو هر تاپیکی زرتی میگن طلاق بگیررررر...

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 66 پست
خانمه محض دردودل تاپیک زده شوهرم باهام قهر کرده...فورا میان میگن فقط طلاق آخه شما که تو زندگی اون ن ...

دقیقا

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان این به تو چه ربطی داره؟ اون زندگیشو تعریف کرد و بعضیا گفتن طلاق بگیر 

این چه طرز صحبته خانم عزیز؟

بعضیها بیخود میگن طلاق بگیر. خودشون تو اون شرایط واقعا طلاق میگیرن که به بقیه توصیه میکنن؟

خانمه محض دردودل تاپیک زده شوهرم باهام قهر کرده...فورا میان میگن فقط طلاق آخه شما که تو زندگی اون ن ...

ببین فقط چون درد ودل کردم که همسرم ی بار لغزیده تازه جنسی که نبوده 

توهین کرده که طلاق باید بگیری

گفتم شما چن خط میدونین کارتون درست نیس

اومده اخر تاپیکای قدیمی م فحش داده توهین کرده 

حالا همچین زنی زنذگی خودش تو واقعیت ببینی ممکنه صذسال حاضر نباشی جاش باشی

شوهرشم اون قد پولدار نیس یا امتیاز نداره که زن های دیگه بیفتن دنبالش ..

نه عزیزم، من تو بهداشت کار میکنم دولت چیکار داره مشاور چی میگه، حرفای عجیب می‌زنیدا 

خبر ندارین.....خود این قاضی ها میگفتن ما شرایط طوری برای زن سخت میکینم که مجبور شه برگرده سر زندگیش

مشاور دولتم دوره میبینه

تو واقعیت مردم به زندگی بقیه نمیگن طلاق بگیر یا بمون..روشون نمیشه دخالت کنن

چرا وقتى كسى بياد زندگى شو بندازه رو داريه اتفاقا هر كى اين اجازه رو به خودش ميده كه دخالت كنه  چه دنياى واقعى و يا چه مجازى 

اگه كنتور مينداخت الان زندگى ها گل و بلبل بود 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
این چه طرز صحبته خانم عزیز؟ بعضیها بیخود میگن طلاق بگیر. خودشون تو اون شرایط واقعا طلاق میگیرن که ب ...

یکیشون ب من گف شوهرت خیانت کرده مسخره کرد 

و‌گفت باید طلاق بگیری

رفتم تاپیکا خودش دیدم شوهرش با زن برادرش رابطه داشته .تازه مشکل وسواس روانی هم داره بی پول هخ هس

اما طلاق نمی گیره

چن تا دیگه شون هجده ساله پشت کنکوری بودن ولی فحش میداذن که طلاق باید بگیزی

حالا ممکنه یکی بخونه ندونه اینا کین .

اینم دقیقا راهکار بعدیه....درس بخون، کار کن، مستقل شو عزیزم اخه همه امکان پیداکردن کار مناسب رو که ...

اسی حرفت درسته ولی اکثر کسایی که تاپیک مشکلاتشون رو میزنن اصلا نه به فکر طلاق هستن نه موقعیت مالی شو دارن عده ی زیادی هم تنبل تشریف دارن و ترجیح میدن اون زندگی رو ادامه بدن تا اینکه هرروز صبح تا شب مجبور به کار کردن و امرار معاش باشن صرفا تاپیک میزنن درد دل کنن و خودشونو آروم کنن اگر حرف نی نی سایتی ها تاثیر داشت طلاق گرفته بودن اما همچنان تاپیک مشکلاتشون برقراره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
این چه طرز صحبته خانم عزیز؟ بعضیها بیخود میگن طلاق بگیر. خودشون تو اون شرایط واقعا طلاق میگیرن که ب ...

ببین بعضی موقع ها واقعا دلیل داره اون طرف شوهرش سر چرت و پرت باهاش قهر میکنه اگه اینطوری باشه همیشه قهر میکنن و زندگی برای خودش سخت میشه 

2706