2733
2734
عنوان

اینایی که تو هر تاپیکی زرتی میگن طلاق بگیررررر...

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 66 پست
ن بابا مشاوره برعکسشو میگ  میگ برو بشین زندگیتو بکن خانم همه الان اینجوری ان همه این کارو میکن ...

جدیدا هم که همه تراپیست ها موبایلشونو گرفتن دست و میرن توی توییتر برای بیمارشون دنبال راهکار میگردن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اونی که زنگیش اینقدر سسته با نظر یه عده بچه سال و بی تجربه طلاق بگیره امروز نگیره دوسال دیگه میگیره 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

آره الکی نباید گفت حق الناس میافته ب گردن 

و اینم بگم ک اینجا مشاوره و دادگستری نیست کسایی ک مشکل دارن میتونن درد دل کنن فقط ن اینکه از بقیه بپرسن بنظرتون چیکار کنم چیکار نکنم

در مواردی طلاق بهترین راهه 

وقتی طرف شوهرش خیانت میکنه دست بزن داره دو قطبیه 

زنه بشینه چیو بسازه واقعا بعدش بچه ام بیاره قشنگ خودشو اسیر کنن

شما کلابعد ازدواح ۴۰ سال بیشتر یا کمتر زنده نیستی بشینی یکی دیگرو تربیت کنی با سازش برقصی ازدواج باید باعث ارامشت بشه ن عذابت 

حالا ادم با خسیسی و بیپولی ‌و ... کنار میاد اینجور بهونه ها قابل توجیه نیستن

من که ۹۹ درصد پیشنهاد طلاق نمیدم 

یه تجربه گر تو برنامه زندگی پس از زندگی بود درست یادم باشه میگفت ، برای سقط بچه شون کسایی که پیشنهاد سقط میدادن گناهشون حتی از این پدرومادر که بچه رو سقط کردن بیشتر بوده 

برای طلاق هم بنظرم همین طور میتونه باشه 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
خصوصی رو نمیدونم واقعا اما اینایی ک دولت می‌فرسته ۹۰ درصد بله

اون دولت که که میفرسته معلوم بهش دستور دادن اینجوری بگه...دولت داره پشت مردا رو میگیره تا به راختی بتونن به زنها ظلم کنن.یه زن هیییییچ وقت نتونه به حقش برسه

ببحشیدا ولی طرف وقتی میگه ۱۰ ساله کتک میخورم حرفمو گوش نمیده دوتا بچه دارم زندگیم داغونه خانواده شوهر اذیت میکنن به نظرت بمونه خودکشی کنه ؟؟ینی نگن طلاق 

گاهی طلاق نجات جون طرفه ..

طلاق همیشه بد نیست ...وقتی دو نفر چند سال از زندگیشون گذشته و درست نشدن بهتره هر کسی راه خودشو بره 

شاید با کسی دیگه خوشبخت باشن...حتی بچه ها آسیب میبینن

اینکه طرف میگه شوهرم خرجی نمیده خودش کار میکنه بگیم ن بساز زندگیتو بکن شوهرتم خونه باشه اشکال نداره ...خدارو خوش نمیاد اون زنم احساس داره ..دلش زندگی میخواد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

یکی از راه های شناخت مشاور خوب، این هستش که نگه ادامه بده یا طلاق بگیر...بلکه مسیرت را روشن کنه تا خودت تصمیم بگیری...

بعد اینجا طرف زود میگه طلاق 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اون دولت که که میفرسته معلوم بهش دستور دادن اینجوری بگه...دولت داره پشت مردا رو میگیره تا به راختی ب ...

البته من خودم نرفتم 

اما دوستام چندتایی طلاق گرفتن اینجوری میگن و منم همین حرف شمارو زدم یکیشون گف من خصوصی ام‌ رفتم همین بوده دیگ حالا نمیدونم واقعا

دوستانی که میگن شوهره خیانت کرده زن باید طلاق بگیره...چه تضمینی هست که بعد طلاق زن دچار مشکلات مختلف نشه یا تو ازدواج بعدی خوشبخت بشه؟ بعدشم متاسفانه خیانت الان زیاد شده میشه به همه طلاقو تجویز کرد؟ اگه خانم سعی کنه در کنار صبر، درایت و سیاست بیشتری بخرج بده شاید زندگیش درست بشه. خیلی از مردها بعد خیانت پشیمون میشن باید بهشون فرصت داد. بچه ها گناه دارن

2706