2733
2734
عنوان

شرایط سخت

98 بازدید | 13 پست

دوستان توی یه موقعیتی از زندگیم هستم که توی یه تنگنا گیر کردم، شرایط خیلی واسم دشواره و نمیدونم چه راهیو باید انتخاب کنم لطفا واسم دعا کنید به دعاهای همتون احتیاج دارم👩🏻‍🎓🤎

حتما عزیزم 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخت تر از اینکه سرما بخوری دانشگاه داشته باشی بعدشم سر کار☹️ هنوز ساعت 6 هم نشده.. ای خدا

بزارید یچیزی رو براتون بگم:

موقعیت شما از نظر من سخت نیست و شاید موقعیت منم واسه شما سخت نباشه چون جای همدیگه نیستیم اما یه توضیحی بخوام بدم اینکه شما تکلیف قسمتی از زندگیتون مشخصه یعنی دانشگاه رشته ای که میخواید میرید سر کار هم میرید و میدونید باید دغدغه زندگیتون رو چیزای دیگه ای قرار بدین اما من... هیچ چیز بدتر از بلاتکلیفی نیست خیلی دوست دارم موقعیت شمارو داشته باشم ولی هنور بهش نرسیدم.

سختیای شما به زودی از بین میرن ولی از الانتون استفاده کنید😊

بزارید یچیزی رو براتون بگم: موقعیت شما از نظر من سخت نیست و شاید موقعیت منم واسه شما سخت نباشه چ ...

ممنونم بابت انرژی خوبی که دادی، فقط اگر اشکالی نداره میتونم بپرسم چرا احساس بلاتکلیفی میکنی؟ یعنی چی باعث شده همچین حسی داشته باشی؟

ممنونم بابت انرژی خوبی که دادی، فقط اگر اشکالی نداره میتونم بپرسم چرا احساس بلاتکلیفی میکنی؟ یعنی چی ...

توی چیزایی که گفتم یه اشاره ای کردم

من هنوز اون رشته ای که دوست دارمو قبول نشدم و با اینکه دوباره تصمیم گرفتم براش تلاش کنم الان بعد از یه مدت طولانی به در بسته خوردم. آینده شغلی مشخصی ندارم...همه اینا باعث شده بشدت واسه آیندم استرس داشته باشم

توی چیزایی که گفتم یه اشاره ای کردم من هنوز اون رشته ای که دوست دارمو قبول نشدم و با اینکه دوباره ت ...

مگه رشتتون چیه؟ دانشگاه چه رشته ای دوست دارید قبول بشید

اگر ریاضی هستید احتمالا تو همین دو ماه باقی مونده هم بتونید نتیجه خوبی بگیرید.. چون خودمم ریاضی بودم چند ماه اخر بیشتر وقت گذاشتم

2740
مگه رشتتون چیه؟ دانشگاه چه رشته ای دوست دارید قبول بشید اگر ریاضی هستید احتمالا تو همین دو ماه باقی ...

تجربیم. راه و روشم‌ توی چندین ماه اشتباه بود و همینجوری ادامه میدادم ولی تلاش زیاد کردم‌که نتیجه همون تلاشم رو هم ندیدم

نمیدونم‌ واقعا چیبگم باید ببینم قسمتم چی میشه

اون تاپیک هم پست گذاشتید من دیر جواب دادم عذر میخوام شرایطم جوری نبود که سایت چک کنم

خلاصه که از اشناییتون خوشبختم، هر وقت مایل بودی بازم خوشحال میشم با هم صحبت کنیم