2737
2734
عنوان

بچه ها کیا با ivf باردار شدن دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32689 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه با ای وی اف همه باردار میشن بار اول نشد بار دوم میشه 

نه عزیزم شانسیه 

من 7بار ای وی اف ناموفق دارم. الان هشتمین انتقالم بود دادم. انشالله 19م میرم آزمایش تو رو خدا دعام کنید 😌

2740
نه عزیزم شانسیه  من 7بار ای وی اف ناموفق دارم. الان هشتمین انتقالم بود دادم. انشالله 19م میرم ...

عزیزم شما پیش کدوم دکترها ای وی اف کردین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم شما پیش کدوم دکترها ای وی اف کردین؟ 

اردبیل 7بار پیش دکتر امیرعجم .فیروزی .گسیلی.یه بار هم رشت  مهرافزا .یه بارم تو تبریز دکتر حمدی باز منفی شد .اینبار دکترمو عوض کردم رفتم دانایی نمیدونم چجور دکتریه 

اردبیل 7بار پیش دکتر امیرعجم .فیروزی .گسیلی.یه بار هم رشت  مهرافزا .یه بارم تو تبریز دکتر حمدی ...

صلاح باشه خدا دل همه من جمله من و شما را هم شاد کنه

عزیز این همه ای وی اف کردی، مشکلاتی مثل کیست، پولیپ، میوم، ضخیم یا نازک شدن اندومتر و... براتون پیش نیومده؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706