2733
2734

خیلی خستم 

خیلی نگرانم

۶ ماهه ی روزنه امید ندیدم 

رزق و روزی مون ب صفر رسیده

اول ماه دستمون خالی میشه

من چجوری برا پسرم خرید کنم آخه

خدایا دیگه ب اینجام رسیده واقعا نمیخای کاری کنی؟؟؟!!

چکار کنم مثل قبل بشه همه‌چی؟ یا رزق و روزی مون بیشتر شه؟ بخدا ک مغلطه نیست عجیب گره میوفته تو کارمون این روزا

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم اینطور هستم

ما اینجوری نبودیم.. نمی‌دونم چی شده یهو ب این همه مشکل خوردیم

واقعا برام عجیبه

دیگه کشش ندارم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
2731

والا که ماهم افتادیم رو دور باخت 

الانم تصادف کردم شوهرم خوابه نمیدونم بیدار شد چی بگم 

در سمت شاگرد فرورفته شده بنظرتون چقدر خرجش میشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
والا که ماهم افتادیم رو دور باخت  الانم تصادف کردم شوهرم خوابه نمیدونم بیدار شد چی بگم  ...

ای بابا..

ما هم اسفند ماه تصادف کردیم نزدیک ۸۰ میلیون خسارت و پول افت قیمت ماشین شد! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ای بابا.. ما هم اسفند ماه تصادف کردیم نزدیک ۸۰ میلیون خسارت و پول افت قیمت ماشین شد! 

خاک بر سرم ماشینه پارک بود صبر نکردم صاحبش بیاد خواستم زوری رد شم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
۱۵ملیون کمتر 

نگو تو روخدا رنگش نرفته فقط فرو رفته اندازه ی یه پیش دستی 

من فکر کردم دو تومن بشه

یاد مگیری باید بخوری تا خب راننده بشی 

چند سال میشینم خیر سرم

نگو تو روخدا رنگش نرفته فقط فرو رفته اندازه ی یه پیش دستی  من فکر کردم دو تومن بشه

فرو رفتگی درمیارن بدون رنگ ببخشید فکر کردم گلگیر کامل انشالله فقط سلامتی خداو شکر 

فرو رفتگی درمیارن بدون رنگ ببخشید فکر کردم گلگیر کامل انشالله فقط سلامتی خداو شکر 

در جلوعه خدا کنه زیر سه تومن بشه الان منتظرم شوهرم بیدار شه غر بزنه آخه ماشین اون بود ماشین خودم تعمیر گاهه🤕😟

2706