2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براش دونه مخصوص جوجه بخر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اگ تازه اوردیش ترسیده یه ظرف کوتاه یکم اب بکن توش نون ریز ریز ریز کن بریز تو ابه بزار پیشش بمونه نزدیکشم نرید تا بخوره ابش زیاد نباشه که خیس بشه جوجه و اینکه مطمئن شو مریض نباشه

هیولاها متولد میشوند یا ساخته میشوند؟!

اضافه غذاتون یا ماکارانی و این چیزا بش ندی تا بزرگ شه بعدم بشور بهش بده که چرب و اینا نباشه زیادم دست دستش نکن نری از این دونه های مرغا بدی فعلا کوچیکه یا خیار ریز کن یا گوجه 

هیولاها متولد میشوند یا ساخته میشوند؟!