2733
2739

ریسه ای و فیشر جفتش طریقه گذاشتنش ی مدله فقط قیافشون فرق داره😂

کلا بلد باشی راحته 

اگ اولین بارته ک کلا مصنوعی بگیر

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ریسه ای و فیشر جفتش طریقه گذاشتنش ی مدله فقط قیافشون فرق داره😂 کلا بلد باشی راحته  اگ اولین ...

ن ریسه ای میزاشتم . ولی این ب گوشم خورد اینجا نبود باید سفارش بدم

فقط مونوم منک مژه هام مثل کره ای . اگ فیشر رو زیر مژه بزارم افتاده و بد نمیشه؟

استفاده کردی؟؟ بعد باید زیر مژه بزاریم درسته؟ چون من مژه هام مثل کره ای .اگ زیرش بزارم افتاده نمیش ...

هم میتونی زیر بذاری هم رو ،ولی خو از زیر تمیزتر درمیاد، ولی میگی چشات مث کره ایاس رو بذار

ن ریسه ای میزاشتم . ولی این ب گوشم خورد اینجا نبود باید سفارش بدم فقط مونوم منک مژه هام مثل کره ای ...

نه. زیر بهتره و ماندگاری بالاتری داره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
2740
اها .خب رو بزارم ضایع نشه رو چش؟😂

قشنگ به بن مژه بچسبون دیگ و بینشون نذار فاصله بیفته،اخه فیشر یه حالتی داره که از وسط مژه انگار شکم داره وقتی چشات مث کره ایاس از زیر بذاری خوب درنمیاد من چشمام درشته وقتی از زیرمیذارم درشتی چشمامو یکم میگیره اگه رو بذارمش خط چشممو جور میکشم که یه خوابی بده به چشمم که خیلی درشت به نظر نیاد درسه از زیر کلا طبیعی تره اما واسه مدل چشم شما نه