2737
2739
عنوان

کسایی که باخونواده شوهریه ساختمون زندگی میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 101 پست

بستگی به خانواده شوهر وفرهنگشون داره.من بدبخت دلم میخواد خانوادم بیان ولی نمیشه.نشستیم یه دفعه فضول خانم میاد روسرمون.خونه بابام نمیتونم برم بعداز ۴۰روز رفتم پدر شوهرم اخم کرده بچه دیگه مارودوست نداره.من زندگز نمیکنم ریز ریز دارم میمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱سال و نیم تو ی خونه تو اتاق ۹متری پیششون بودم جهنم کل عمرم بود تمام

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
دیشب دعوامون شدنفهم میگه چون روزاول قبول کردی بیایی اینجابایدتحمل کنی گفتم غلط کردم قبول کردم قرارنی ...

ای بابامن احمق که قبول کردم تا آخر عمر تویه ساختمون باشیم با یه مشت بی فرهنگ بد اخلاق ۱۱ساله به مرگ خودم راضی شدم.اگه بچه نداری نیار تا مستقل نشدی هم بگو نمیارم

2740
بستگی به خانواده شوهر وفرهنگشون داره.من بدبخت دلم میخواد خانوادم بیان ولی نمیشه.نشستیم یه دفعه فضول ...

تقصیر خود ته.‌زبون نداری مگه

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
منم

وای دایم اونجاس مرتیکه 😂😂😂البته می‌دونی چیه

ما برنج فروشیم همه برنجامون اونجاست ولی خب بازم انگاری وقتی میره و میاد اخلاقش یجوری میشه💔

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ای بابامن احمق که قبول کردم تا آخر عمر تویه ساختمون باشیم با یه مشت بی فرهنگ بد اخلاق ۱۱ساله به مرگ ...

یه دختردارم 

بخداازمرگ هم بدتره افسردگی گرفتم ازدستشون 

2706