2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا دیروز باهم ازمون دادیم از حسادتش جوابای اشتباه به من میداد درحالی که من باردارم و دوساعت نشستم پای سیستم جوابارو براش دراوردم از کمر درد مردم

نتیجه؟ نمره اون کامل شد من ۱۶ شدم🤦🏻‍♀️

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔

یه پیج کاری داشتم اینستا میومدن میدیدن هیچ واکنشی نشون نمیدادن،پستامم لایک نمیکردن بااینکه تو وات براشون میفرستادم که برین لایک کنین،مثلأ ۱۵سالم هست باهم دوستیم،چندتا ازهم دانشگاهیام😏

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
یه پیج کاری داشتم اینستا میومدن میدیدن هیچ واکنشی نشون نمیدادن،پستامم لایک نمیکردن بااینکه تو وات بر ...

من ی دوستی دارم صبح تا شب هزار تا پست از پیجاش میفرسته بزور میگه لایک کنید کامنت بزارید منم انجام میدادم تا دیدم ی پیام معمولی میدی سین میکنه جواب نمیده شاخ شده اصن دیگ هرچی پست میفرسته سین میکنم جواب نمیدم 

تو یک جمعی منو دوتا از دوستان صمیمیم بودیم حالا یکیشون باهام صمیمی تر بود

و اون یکی با دوست پسرش

به من گفت بیا تورو با یکی از دوستام اشنا کنم... خیلی پولداره پسر خوبیه و اهل دختربازی نیست چون همه دخترا بخاطر پول میرن سراغش اینم بدش میاد

و نمیدونم فلان پورشه که این داره تو ایران ازش دو سه تا بیشتر نیست و این حرفا ... منم جدی نگرفتم اصلا و چیزی نگفتم 

ولی همون دوستم که صمیمی بودیم خیلی باهم، فوری قیافش برگشت و گفت پس چرا بیاد با کیمیا دوست شه؟  اونم جلوی اون یکی دوستم و دوس پسرش

حتی یکبارم یه خانوم تو خیابون ازم خواستگاری کرد، من فورا کردم و اینم پیشم بود. بعد که خانوما رفتن گفت حتما پسرش معتادی چیزیه که اینطوری براش میخواد زن بگیره

جالب اینکه خودش شدیدا ازدواجی بود و همه خواستگاراش سنتی بودن و ندیده بودنش  اونوقت من حتی یدونه خواستگارم راه ندادم، اونم سنتی ...

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
حالا جالبه من درونگرام و این ی جورایی تنها (مثلا ) دوست منه 🥲

فعلا که از دستش ناراحتی

حتما ناراحتی تو بهش نشون بده

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉