2752
2739
عنوان

کسایی که باخونواده شوهریه ساختمون زندگی میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 101 پست

وای من ک حالم خیلی بده با بدبختی داریم طبقه بالای پدرشوارم اینا خونه میسازیم الان ک فک میکنم میبینم اصلا خوب نیس همش باید وردلشون باشم بعدشم ک بردار شوهرم میاد بشینه.به نظرتون میشه با مادرشوهر ی روز درمیون رفت خونش؟

امشب دوباره...بارون‌غم‌میباره!از حال این دل کسی خبر نداره🖤🥀
بعد ۱۵ سال نجات پیدا کردم

اووووف خودش یه عمره

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه چندسالی زندگی میکردم. هم خوبی داشت هم بدی

خوبیش این بود بالاشهر و بزرگ و دلباز بود. امنیت بالا بود. هرموقع میرفتم مسافرت گلدونامو واسم آب میدادن از چیزام مراقبت میکردن. موقع ازمون امتحانات دانشگاه بچمو نگه میداشتن

بدی هاش هم این بود مادرشوهرم خیلی کنجکاو بود. به هرچیزی کار داشت. انتظار داشتن هر روز بریم سرشون بزنیم

به شوهرم میگفتن صبح به صبح که میخوای بری سر کار باید بیای ما ببینیمت.

و ما مقاومت مبکردیم و باعث رنجش و اذیت میشد

الان چند ساله خونه خریدیم هر دو هفته یکبار فقط میبینمشون. 

الهی به امید خودت...  
نه بابا ما تا این جامون رفته توی گل.کمر 😁

دیشب دعوامون شدنفهم میگه چون روزاول قبول کردی بیایی اینجابایدتحمل کنی گفتم غلط کردم قبول کردم قرارنیست که تاآخرعمرم اینجابمونم بعدش هم من چه میدونستم مامانت ظالمه 

من و کاملا راضی هستم اگر از روز اول حد و حدودها مراعات بشه مشکلی پیش نمیاد

برای همه صدق نمیکنه

من حدودم مشخص بود اونا به زور میخواستن بفهمونن که من اشتباه میکنم و باید حتما تابع اونها باشم. من هم بهشون میگفتم هرچیزی به اندازه خوبه بهشون برمبخورد قهر میکردن 

الهی به امید خودت...  

من از سال ۹۹ تو یک ساختمونیم با خواهرشوهرم و برادرشوهرم

اصلا کاری به هم نداریم هر کس واسه خودش زندگی میکنه

مگه تولدی چیزی باشه خونه هم بریم والا هیچ کدوممون خونه همدیگه نمیریم

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
آخ گفتی باعث شدن ازشوهرم هم متنفرم 

یعنی حاضرم به اجاره نشینی و نون خشک سق زدن ولی اینجارو نمیخوام

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم