2733
2739
عنوان

شوهرم فریبم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 117 پست
مام طلا فروختیم  ولی دوباره خریدیم بگو همون اندازه بگیره برات

زورش که نمیرسه دیگه 

از اول ازدواجم تا الان یه ذره یه ذره جمع کرده بودم، نمیگم همشو خودم خریدم ولی به هر حال زیاد بودن

سر ماشینم طلا دادم گفت میخرم برات ولی نخرید، ولی خب ماشینو بنامم زد

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب منم دوبار همه طلاهامو دادم دفعه اول ماشینو بنام خودش کرد دفعه دوم بنام من کرد بعدم که فروخت با م ...

حرف من دروغگو بودنشه 

همون اول راستشو میگفت 

بخدا شوهر منم همینه من طلا فروختم ماشین خریدیم آخرم ماشین و زد ب اسم باباش انقد ناراحت شدم ولی با خو ...

بدم میاد 

از نظر مالی خسیسه 

تمام پشتم به طلاهام بود 

گفتم بلاخره شاید یه روزی احتیاج بشه و پول نده بهم از طلاها برمیدارم، برا مریضی برا هر چی 

الان اصلا حس پوچ بودن دارم 

نمیدونم چجوری خامش شدم 

خیر سر دارم برا آزمون استخدامی میخونم، اصن نمیتونم به کتابا نگاه کنم، حالم از خودم بهم میخوره 

منی‌که شوهرم گفته بیا به جای طلاهایی که فروختی زمین به نامت بزنم قبول نکردم چقدر آدما با هم فرق دارن ...

اشتباه کردی 

زن باید پشتوانه مالی داشته باشه 

2740
گفتم  اصن مهم نیس براش  دیگه به قول خودش خرش از پل گذشته

لعنتی

شوهر منم خیلی زود منو خر می‌کنه 

دیگه الان یاد گرفتم تا یه پولی از من به کارتش واریز میشه هرروز بهش میگم بیا بریم فلان چیزو با پولم بخریم تا خسته میشه میخره

خونه و ماشین هم فقط به نام خودش و مامانش می‌کنه ولی من نه

طلاهم هرچی برام خریده همون اول گفته اینا بعدا بخوام ازت میگیرم

من فقط یه جفت گوشواره با پول خودم خریدم که بهش گفتم رو اونا حساب باز نکن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
لعنتی شوهر منم خیلی زود منو خر می‌کنه  دیگه الان یاد گرفتم تا یه پولی از من به کارتش واریز می ...

خیلی بی شعور ن

چقد من ذوق کار جدیدشو داشتم

عمرا پامو بذارم محل کارش 

چقد این چند وقت باهم خوب بودیم، بخاطر اینکه گفته بود میخاد خونه رو بهم بده چقد ذوق کردم گفتم قدر شناسه 

تازه 3 دنگ خونه مهریه امه، درواقع فقط میخواست 3 دنگ ببخشه بهم

واقعا خرم 🤦🏼‍♀️

کارش اشتباه بوده دیگه اعتماد نکن ولی خوب زیادم بهش فکر نکن روی آزمونت تمرکز کن استخدام بشی انشا... ب ...

انشالله 

همه امیدم همینه، دعام کن❤️🙏

خیلی بی شعور ن چقد من ذوق کار جدیدشو داشتم عمرا پامو بذارم محل کارش  چقد این چند وقت باهم خو ...

بیخیال

حالا با چاخان بهش بگو ببین چه خوب بود پس انداز داشتیم کارت راه افتاد

بازم برام طلا بخر تا پس انداز کنیم 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706