2733
2739
عنوان

شوهرم فریبم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 117 پست
لباسات سوغاتیه ؟  خب شما میگی همسرت فکر زیاد کردن ماله ولی خود شما هم همینی بجای اینکه فکر طلا ...

انگار دیگه عادتم داده 🙃

مجرد بودم هر ماه لباس میخریدم، لوازم آرایشی و... 

انقد هی دم گوشم گفته بدهکارم قرض دارم وام دارم دستم تنگه که ذهن منم اینجوری شده 

بعدم یه اخلاقی داره که بی ذاته 

چجوری بگم راحت منو ترجیح میده به بقیه 

حالا اومد یه موقع احتیاج پیدا کردم به پول 

خونه و ماشین که پول نقد نیست عزیزم 

طلا باز بهتر نقد میشه 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
انگار دیگه عادتم داده 🙃 مجرد بودم هر ماه لباس میخریدم، لوازم آرایشی و...  انقد هی دم گوشم گف ...

بقیه رو ترجیح میده به من؟! 

نمیدونم کدوم درسته 😅 یعنی اولویت نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما شوهرت مثل خودته براش فرقی نمیکنه  من همیشه هر چی داشتم برای زندگی خرج کردم بعد ۱۵ س ...

نه عزیزم

همسرم خیلی مضخرف بود

چون مادرش کارمند بود همیشه جیبش از باباش جدا بود

ما که ازدواج کردیم مادرش بهش یاد داده بود از اول تو زندگی هر طور رفتار کنی تا اخرش همونه

فک کنید ما همکار بودیم من نمی دونستم فیش حقوق همسرم چقدره

بعد من از خانواده ای اومده بودم که پدرم هرچی داشت و نداشت دست مامانم بود مامانم هم ذره ای خیانت در این اعتماد نمی کرد

واقعا اذیت شدم تو این رابطه

اوایل ازدواج کم مونده بود بهم بگه دونگت رو بده چون اینطوری بار اومده بود

تو این زندگی پیر شدم تا یاد گرفت اعتماد کنه

تا یاد گرفت ازدواج یه تعهد دو نفره است

تا یاد گرفت باید باهم همه چی رو بسازیم

اول زندگی وقتی داشت دنبال خونه برا رهن و اجاره می گشت ماشینی که بابام هدیه ازدواج بهم داده بود فروختم خونه گرفتیم با یه چمدون لباس از خونه پدرش اومد در حالیکه از شیر مرغ تا جون ادمیزاد خانواده ام فراهم کرده بودن

پیر شدم ولی بهش اعتماد رو یاد دادم

بهش همدلی رو یاد دادم

بهش از خودگذشتگی رو یاد دادم

نه عزیزم همسرم خیلی مضخرف بود چون مادرش کارمند بود همیشه جیبش از باباش جدا بود ما که ازدواج کردیم ...

واقعا سخته 

زندگی با زن یا مردی که پول من و تو بکنه واقعا سیخته فرق نداره مرد یا زن 

اعتماد بینشون نباشه غیر قابل تحمله

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2731
نه عزیزم همسرم خیلی مضخرف بود چون مادرش کارمند بود همیشه جیبش از باباش جدا بود ما که ازدواج کردیم ...

عزیزم خسته نباشی 

ایشالا همیشه شاد وسلامت باشی 

واقعا سخته 

شوهرمن از خانوما کلا بیزاره کلاها .از مادروخواهرش گرفته تا.....

منم دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم اونم از اولش بهم اعتمادنداره توهر زمینه ای واقعا داغون شدم به قول شما 

چطور بهش یاددادین اعتمادکردن رو باهم بودن رو ؟؟

هر چند خیلی دیره 😔😔😔

شوهرم هم خسیسه هم بی اعتماد به همه کس وهمه چیز

باور کنید به بچه هاهم شک میکنه 

دیگه کم اوردم منم شوم مثل خودش

نمیدونستم شما تو خونه منی بیشتر از خودم خبر داری 🤣چقدر سوختی که اینجوری میخوای با توهین به بقیه خود ...

از اون موقع هیوی به نامت نکرده بود الان هم وی به نامت شده حداقل خوب دروغ بگو بی ارزش 😂

2740
عزیزم خسته نباشی  ایشالا همیشه شاد وسلامت باشی  واقعا سخته  شوهرمن از خانوما کلا ب ...

مادرش یاد داده بود به زنت رو نده از اول هر طور یاد بگیره اونطور میشه

یا به خانواده همسرت رو نده

مثلا اولین سالی که ازدواج کردیم روز زن گفت من تحقیق کردم روز زن به تو تعلق نمی گیره برام یه کارت هدیه 500 تومنی هدیه داد و به مامانم هیچی من برای مادرش باکس گل گرفتم همراه 1تومن هدیه برای مادربزرگش روسری گرفتم و یه کیک بزرگ سفارش دادم شرمنده شون کردم

برام پا گشا نگرفتن خودم یه دستبند خریدم به همه گفتم مادرشوهرم گرفته به گوشش رسید شرمنده شد

روز مرد براش آیفون گرفتم شرمنده اش کردم

عید شد برام چندتا هدیه به دردنخور گرفتن بهترین هدایا رو براشون گرفتم

یلدا هم همینطور

رفتیم خونه خودمون برام یه سکه یه گرمی هدیه روز زن گرفت

من براش آیفون 60 تومنی گرفتم

رفتیم جایی مسافرت یا چیزی خسیس بازی در آورد هیچی نخرید وقتی خواب بود من رفتم برای تک تک اعضای خانواده اش هدیه گرفتم

مامانش تا این لحظه جز یه کارت هدیه 500 تومنی که اونم هدیه همسرم به خودش بود چیزی به من نداده

در مقابل مامان من هرجا رفته هر مناسبتی بوده بهترین هارو براش انجام داده

هرکاری برای داداشم کرده برای دامادش هم کرده

اونقدر تو مراسمات تو مناسبت ها براشون خرج کردم

اونقدر تحقیرشون کردم

اونقدر داشته هام رو بولد کردم تو چشمشون کردم

فهمید که نه من نه خانواده نیازی بهش نداریم و اون چیزایی که مامانش یادش داده در مورد ما صدق نمی کنه

الان دیگه خوش قلب شده

مثل اول زندگیمون نیست که فک میکرد زنش اومده بچاپدش

چون مادر و خواهرش اهل چاپیدن همسراشون هستن فک میکنن همه مثل خودشونن

به نظرم یه دعوا راه بنداز واقعا نامرده شوهرت

ولش کن آنقدر این چند سال عذابم داده و اعصاب خوردی واسم درست کرده که حتی اگه بفهمم بدتر از اینام کرده دعوا نمیکنم 

دیگه کشش دعوا و بحث  ندارم دیگه

از اون موقع هیوی به نامت نکرده بود الان هم وی به نامت شده حداقل خوب دروغ بگو بی ارزش 😂

انقدر خوب سوختی که معلوم نیست چی تایپ کردی🤣

باشه عزیزم شوهر من مثل شوهر شما ارزش واسم قائل نیست ، الان اروم شدی ؟ 

همه زندگیشون شبیه شما داغونه منم مثل تو بدبختم ! الان خوبی ؟ نمیسوزی ؟

اگر اوکی شدی دیگه ریپلای نکن چون انقدری ارزش نداری بیشتر از این برات وقت بذار و ریپلایت نخونده پاک میشه

انقدر خوب سوختی که معلوم نیست چی تایپ کردی🤣 باشه عزیزم شوهر من مثل شوهر شما ارزش واسم قائل نیست ، ...

آخی عزیزم تا کلاس چندم سواد داری که نمیتونی بخونی اینقدر اشتباه تایپیش کم هست و در حد دوتا حرفه که باید ای کیو جلبک داشته باشی که نتونستی بخونی😂 البته واقعا تو از طرز تفکرت مشخصه که واقعا ای کیوهچت در حد جلبکه😂