2733
2739

با اینک میتونم بگم حتی ب گرد پای شوهرم نمیرسن از اخلاق و ولخرجی مهربونی ولی بازم ج فایده وقتی عقل مردم تو چشمشون هست من خبلی ناراحت میشم واسه همین انگار روحم مرده

نه چرا ناراحت شم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من همسرم را با هییییچ کسی مقایسه نمیکنم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

وقتی ب این بلوغ فکری نرسیدی نباید ازدواج میکردی

الان از بچه ی خودت خوشگل تر ببینی دستشو میگیری جا بچت میبری خونتون؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ن .قرار نیس همه مث هم باشن.

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

نه😐هرگز همسرمن ک از همه نظر از بقیه سرتره امااک اینطورم نباشه هرگز این حسو ندارم باهیچکس قابل مقایسه نیست اصلا اک اینطور فک کنم بعد باید ب عشق خودم شک کنم

لایک نکنید لطفا🦭
2706