2737
2734

اینهمه امید داشته م این همه نذرو نیاز کردم خدایا این همه دکترو امپول و دارو دیگه بدنم تحمل این همه امپول رو نداره خدا اون همه دارو خوردم این همه التماست کردم چقد دعا کردم خدایا دست خالی برم نگردون ناامیدم نکن من کلی امیدوار بودم  الان که فهمیدم پریود شدم بدنم بی حس شد وای خدا وای باورم نمیشه کاش خواب باشم ۵ساله تو اقدامم هرماه استرس هرماه غصه هرماه تعنه شنیدن بسمه خدا 

ولی خدایاااا اخراینهمه درد دلام باهات شکرت که دخترمو بهم دادی خدایا شکرت که۶سال پیش خیلی بهم لطف کردی دخترم تموم زندگیمو وارد زندگیم کردی دیرپز میگفت مامان چراهمه داداش ابجی دارن من ندارم منم دلم میخواد داشته باشم 😓بمیرم بردلت دخترم انگارباید از خواهر برادرم محروم باشی خیلی دوس داشتم یه خواهر یابرادر نزدیک به سن خودت داشته باشی چیکار کنم که خدا لایق نمیدونه 😓 

حالم بدجور بده وگرفته س وای که شوهرم بفهمه 😭

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

ناامید نباش یه دختر داری دیگه خیلی ها رو دیدم بچه ی دوم رو با تأخیر باردار شدن نگران نشو

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

مورد داریم طرف ۱۵ سالش بود ازدواج کرد و ۱۳ سال بعد بچه دار شد (باردار نمیشدن*)

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتشه بزنمت

تو یه بچه داری 

چرا اینقد خودت اذیت میکنی؟

شد شد نشد نشد

خواهر برادرم همچین آش دهن سوزی نیست ...

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2728

چون هیچ وقت دوباره بچه نمیخواستم نمیتونم درکت کنم ولی این همه استرس و ناراحتی خودش برای برادر شدن ضرر داره یه مدت بی خیال شو شاید خودش حل شد

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

الان خیلیا تک فرزندن حتی خود من ... شاید قسمت نیست اینا را نگو و اینقدر اصرار نداشته باش... پسر من هنوز گاهی میکه چرا نیاوردی من هیچکسو ندارم تنهام اما خب وقتی نشد چکار باید کرد حتما خیری هست....

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2738
ناامید نباش یه دختر داری دیگه خیلی ها رو دیدم بچه ی دوم رو با تأخیر باردار شدن نگران نشو

سربارپا ی دخترمم کلی اذیت شدم بخدا هرماه هرماه استرس غصه چندروزه نتونستم پرست حیابی غذابخورم از استرس که اخرشم این شد نمیدونم اونایی که نمیخوان باردار میشن وکاکه التماس خدارو میکنیم چرا نمیده بهمون 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

اسی من هشت سال ازدواجم یکی اشوهم ندارم منم چندروزپیش پریودشدم کلی امیداشتم ولی نشد همش گریه میکنم وحال روحی ام داغونه خسته ام توخوبه یکی اتوداری من مادرشوهرم سرویسم کرده شوهرم کمی مشکل داره وبه هیچکس نمیتونم حرفی بزنم وتوخودم ریختم 

گاهی انسانم آرزوست

الان زندگی دارین بچه یدونه دارین دستتونم قطعا به دهنتون می رسیده که رفتین دنبال دارو پس چیه میان میگی وای شوهرم بفهمه!!!خب بفهمه.میخواد چی شه؟نشد دوباره ادامه بدین .نشد بعد یه سال دوسال ادامه بدین.حالا چون یه بچه دارین دیگه بدبختین؟؟؟؟؟والا مردم با تصمیم خودشون یدونه دارن چرا الکی خودتونو عذاب میدین شوهرم بفهمه باید درک کنه مث مرد پشت خانوادش باشه💪

منم دوس داشتم فاصله شون بشه دو سال ولی امسال پسرم شیش سالش میشه ولی خداییش حوصله ندارم بخوام برا اینم حرص بخورم اصلا مهم نیس هر وقت اومد خوبه البته من پارسال دخترمو شیش ماهگیم از دست دادم و پسرمم فهمید ناراحت شد ولی دیگه چکار کنم من تا جایی که جون دارم تلاش می‌کنم دیگه خودمونو که نباید از بین ببریم برا بچه خودت زندگی کن الان که دیگه کسی کاری به تعدادی بچه نداره 

مورد داریم طرف ۱۵ سالش بود ازدواج کرد و ۱۳ سال بعد بچه دار شد (باردار نمیشدن*)

من نمیخوام فاثله زیاد داشته باشن بچم تنهاس دلم میخواست باهم بزرگ شن باهم رفیق سن فاصله سون زیاد شه همودرک نمبکنن 

2706