2737
2734
من والا قاطی پاتی میرفتم خودم استراحت نمیدادم یه مدت بی خیال میشدم دیگه کمتر عصبی شم ول میکردم باز م ...

تنبلی داشتم قبلا ولی با دارو فولیکول خوب دارم اما نشده

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه یادم رفت بگم ای وی اف کردم هفتاد میلیون انگار انداختیم دور سی پنج تا تخمک ازم گرفتن همش از بین ...

ببخشید میشه بگید چه داروهای میخوردید که ۳۵ تا تخمک ازتون گرفتن  واینکه کیفیتش خوب بود آخه منم یه بار ای وی اف کردم تخمکهام اصلا خوب نبودند

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
دنیا عجب جای عجیبییه  امروز صبح یه دوست پیشم گریه میکرد که اگه باردار باشم حتما سقط میکنم الان ...

دقیقا همینطوره کاش خدابچه اون خانمو میداد به من این همه هزینه و دردامپول و اذیت روحی روانی هم نمیشدم الان باز رفتم دکتر یجا۱۸۹هزار پول ویزیت دادم یجا ۸۷هزار دادم پول ویزیت ۴تا قرص خریدم ۲۷۸هزارتومن این برنامه یه روز تو ماهمه باز فرداباید برم ازمایشامو بنویسه ازمایشاتمو بدم باز ۸پریودم برم معاینه برم سونو باز ۱۲پریود برم امپول بزنم اخرم بشه یانشه ماه قبل چهارتا امپول زدم انقد درد میکشیدم حکمت خدارو شکر ولی خیلی سخته این همه دردو انتظار اخرشم ناامید شی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
تنبلی داشتم قبلا ولی با دارو فولیکول خوب دارم اما نشده

ان شاءالله خدا دلتو هرچه زودتر شاد کنه و دامنتو سبز کنه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
ممنونم گلم  خدا همچنین دختر گلتو حفظ کنه  حالا من در ارزوی دخترم  خدا بهت ببخشه

سلامت باشی عزیزم تموم زندگیمه منم درحسرت یه پسرم باورت میشه دوس دارم حدا از هردومیوه اش بده بهم تازه الان باز ازدکتر برگشتم 

2740
دکتر چی‌ گفت 

دونا رفتم هرکدوم یه چی گفتن یکیشون میگفت بخاطر دهانه سیروکسته که دهانه ش بازه و دهانه رحمت شله باردار هم بشی باید سرکلاژ شی اون یکی باز دارو داد گفتم ازکایش بنویسید جفتشون هم نوشتن فقط هیچکدوم رو بیمه ننوشتن فردا باید باز برم رو بیمه بنویسه 

ببخشید میشه بگید چه داروهای میخوردید که ۳۵ تا تخمک ازتون گرفتن  واینکه کیفیتش خوب بود آخه منم ی ...

کیفیتش خوب نبود خیلی دارو مصرف کردم اووبست ،کیو آنزیم ده،فولات،پودره اینوفولیک،متفورمین ،داروهای خوده ای وی اف رو اسمشونو یادم نیس دو تا بود یکی دور ناف یکی تو بازو میزدم