2737
2734

سلام‌ میخوام پسرمو از شیر بگیرم و نمیدونم چیکار‌کنم شماها واسه از شیر گرفتن نوزادتون چه ترفندی زدین لطفا بگین ممنون میشم 

نمبدونم ولی مامان من واسه اینکه ولش کنم سرکه یا فلفل میزد😐

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
پسر.ویه بدی هم هست وقتی میخواد شیر بخوره نزدیک به ده دقیقه قبلش حتما باید دوتا از انگشتاتو بخوره بنظ ...

به نظرم طی روز با غذا سیرش کن 

شبا که بی‌خواب میشه و بیدار میشه ،بهش شیر بده چون خوابالوعه متوجه نمیشه 

کم کم دیگه عادت می‌کنه طی روز شیر نخوره 

بعد دیگه همون شبا هم بهش شیر نده ، بیدار شد نصفه شب 

بهش شیر پاکتی ، یا آبمیوه بده 

باید صبور باشی 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
به نظرم طی روز با غذا سیرش کن  شبا که بی‌خواب میشه و بیدار میشه ،بهش شیر بده چون خوابالوعه متو ...

بخوام از شیر بگیرمش غذایی چیزی واسه شبا که بیدار میشه اماده میکنم میذارم که بدم بخوره ،زیاد غذا نمیخوره به زور سه چهار لقمه

بخوام از شیر بگیرمش غذایی چیزی واسه شبا که بیدار میشه اماده میکنم میذارم که بدم بخوره ،زیاد غذا نمیخ ...

سعی کن غذا های دستی براش درست کنی که خودش بخوره 

مثلا سیب زمینی آبپز کن ، گلوله گلوله کن 

بذار جلوش خودش برداره بخوره ... اینجوری هم سرگرم میشه 

هم سیر میشه 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2706