2737
2739
عنوان

سلام خوبین ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 182 پست
همسنیم🤭

اگر دوست داشتی درخواستمو قبول کن ☺️

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوابی دیگ؟😐

نه مجبورم 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2731
به منم درخواس بده خا یسال کوچیک ترم🙄

آقایین شما ☺️ درخواست چی بدم 

وای یاد ابرو شیطونیای دهه ۸۰ افتادم یه لحظه با توضیحت🤣😂

همون طوری شدن 🤣 ابروهام کمرنگ و کم پشت هستن هیچی منم زدم دمشونو کندم مث روح شدم🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2740

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

شوهرت ندیده؟وای حس کردم الان میگه این چیه خودتو شبیه شیطونک کردی😂😂😂

نه ندیده هی میاد پتو رو بکشه کنار از سرم من سفت میگیرمش نمیزارم🤣 دارم میپزم زیر پتو گرمه🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2706