2733
2734
عنوان

بهم گف خاک تو سرت که ماشین نداری توی ۲۳ سالگی!🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستت خودش ماشین داره؟

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
شما کجای ایران زندگی میکنین که ۲۲ساله ها با درآمد خودشون ماشین میخرن؟ یکم واقع بین باشین مردم بزور ...

والا من همه ۲۳ ساله های اطرافم ماشین دارن...البته نه ماشین آنچنانی ها مثلا در حد همین ساینا یا تیبا اینجوری 

I'm atomic 
با انلاین شاپ و بلاگری و دوره فروشی و ارایشگری و کراتین کاری و ناخن کاری خیلیا ماشین خریدن..

تو از فردا همه ی این دوره هارو برو

ببینم به کجا میرسی

این حرفای زرد رو بریز دور بابا

ما سرجامون میشینیم خود به خود یه درد ومریضی میاد سراغمون با بدبختی خودمون رو میرسونیم به بیمارستان که سلامتیمون به خطر نیوفته

از دوستای سمی دوری کن مخصوصا کوچیکتر از خودت

به اندازه ی انگشتای کل ملت،ارایشگر وبلاگر ریخته،اونم بساط زندگیشون پهنه داخل اینستاگرام

کار یسریاشون هیچ فرقی با تن فروشی نداره،معذرت میخوام ولی واقعیت جامعه ایناست

مگه روی هر وسیله ارایشی چقدر میتونی بکشی؟

[QUOTE=340185436]ن اون ۱۹ من ۲۳[شعر گفته،  بااین جور ادمها دوست نباش فاصله بگیر باعث میشن اعتما ...

😄😄😄 شوگر، عجب نکته ای گفتی الان فهمیدم منظورش از اینکه این چند سال چیکار میکردی چی بوده!

خیلی بچه ایی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706