2733
2734
خب اخه این که دلیل نمیشه🙁  چون قراره یه روز مرد مسواک نزنین تا دندوناتون خراب بشه یا مثلا انق ...

خدایی چهار صبح داری منو نصیحت میکنی ک سیگار نکشم؟😀

یعنی اگر بدونی چکارا کردم تو این چندساعت میگی تو فقط سیگار بکش😀😃سیگار کم خطر ترینشه

هر روزه میره براتون ماژیک و دفتر حضور وغیاب میاره مشقاش رو به موقع مینویسه نمراتش عالیه😁

اره

فردا نمیای؟😂کتاب فارسیتو از صفحه اول تا اخر مشق بنویس

من کنکورمو قبول میشم💛من میتونم💚باید بتونم🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا اخر شبه من حوصله رعایت ادب ندارم بخاطر همین راحت بهت بگم ک:برو جرشون بده.چهاربار فحش کاری بشه و ...

خسته شدم فقط دوست دارم از این خونه برم. آدمهای بدی نیستن بی آزارن اما اصلا با کسی معاشرت ندارن نه رفتی نه آمدی نمی‌دونم چه طور توضیح بدم با ما فرق دارن و این آزار دهنده ست . برام مهمون بیاد دیگه کارم به جایی کشیده به بچه هاشون تذکر میدم ندویید صدا نره پایین . به قول شما همون باید بی خیال بود . مام خانواده اذیت کاری نیستیم ن دعوایی نه بحثی بچه هام هم اکثرا در حالا بازی با گوشی و تلویزیون هستند . نهایت پسرم بره تو مجتمع با دوستاش بازی کنن

2742
خدایی چهار صبح داری منو نصیحت میکنی ک سیگار نکشم؟😀 یعنی اگر بدونی چکارا کردم تو این چندساعت میگی ت ...

والا من فقط وظیفه انسانیم رو انجام دادم که بهتون بگم این چیزا ضرر داره و گرنه خب شما صاحب زندگی و بدن خودتون هستین و هیچ کسی نمیتونه براتون امر و نهی بکنه که چیکار بکنین چیکار نکنین اما فقط این رو بدونین که خیلی افراد این راهی رو که شما دارین الان طی میکنین کامل طی کردن و به شدت پشیمونن آرزو میکنن که ای کاش میتونستن برگردن همین راه رو اما خب متاسفانه دیگه راه برگشتی براشون وجود نداره شما هم یه روز پشیمون میشین به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خسته شدم فقط دوست دارم از این خونه برم. آدمهای بدی نیستن بی آزارن اما اصلا با کسی معاشرت ندارن نه رف ...

واقعا اگه میتونی جا ب جا شو ولی بدون ک اکثرا مردم اینجورین.من خودم چندماهه جا ب جا شدم روز اول هنوز کارگر تو خونم بود داشت وسایل رو میچید کار ب شکایت و پلیس کشید...ینی ببین دیگه تا چ حد وحشی و بیشعورن.

حس میکنم مردم دیوانه شدن 

2740
اره فردا نمیای؟😂کتاب فارسیتو از صفحه اول تا اخر مشق بنویس

یا خدا چی😅

خانوم معلم من قراره مثلا مریض بشم ها دانش آموز مریض رو که تکلیف نمیدن😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
واقعا اگه میتونی جا ب جا شو ولی بدون ک اکثرا مردم اینجورین.من خودم چندماهه جا ب جا شدم روز اول هنوز ...

والا آدم نمیدونه جای دیگه بره با چه آدم های روبه رو میشه. خدایی آدم های با ایمان و موجهی هستن منتها حساس ند

من از معلمی انصراف میدم😂😂😂

چی نههههههههه نگین توروخدا اخه شما خانوم معلم مهربون نباشین ما چیکار کنیم دلتون میاد ما رو تنها بزارین😁

2706